“Оболонь Бровар” розійшовся миром з “Десною”.

19 липня 2016 року. УТБ ФК “Оболонь Бровар” в м. Буча. Товариський матч. “Оболонь Бровар” – “Десна” Чернігів – 1:1 (0:0).

ФК “Оболонь Бровар”: Федорівський (Поштаренко, 46) – Шевченко (Бровченко, 46), Аблітаров (Корнєв, 46), К. Коваленко (ФНП, 53), Пінчук (Кузьменков, 46), Проневич (Гордійчук, 46), Башлай (ФНП, 46, Улянченко, 63), Єременко (ФНП, 46), І. Коваленко (Захаревич, 46) – Продан (Сахнюк, 46), Шевчук (Корольчук, 46)

Голи: ФНП, 54 – Сахнюк, 65.

Останній контрольний поєдинок зіграли “пивовари” перед початком нового сезону – на УТБ в Бучі команді з півночі Києва протистояла Чернігівська Десна. Сергій Солдатов традиційно спробував у грі всіх футболістів, які наразі перебувають у його розпорядженні, провівши велику кількість замін.

У дебюті зустрічі активнішими виглядали гості. А в одному з епізодів Назарій Федорівський врятував “біло-зелених” від голу, зігравши бездоганно у рамці воріт. Власне, у першому таймі оболонці створили кілька напівмоментів, але загалом чогось особливого обидві команди не продемонстрували.

У другому таймі події розвивалися значно цікавіше. Спочатку футболісти “Десни” розрізали центр оборони господарів й відкрили рахунок у матчі – 0:1. А через десять хвилин взялися за справу “пивовари”: Бровченко, виконуючи штрафний удар, подав у воротарську, гості, здавалося, вибили м’яч, однак Григорій Сахнюк впіймав кулю й шикарним ударом з лету вразив ворота Шевченка – 1:1. Далі активнішими виглядали футболісти “Оболоні – Бровар”, однак вирвати перемогу не вдалося. Отже, наступний поєдинок оболонці зіграють вже в рамках першого туру чемпіонату Украіни першої ліги.