«Оболонь-Бровар»-«Реал Фарма» – 1:0!

У минулу п’ятницю, 18 квітня, на “Оболонь-Арені” відбувся матч “Оболонь-Бровар” (Київ)  – “Реал Фарма” (Овідіополь). Матч завершився мінімальною перемогою “пивоварів”. Єдиний гол у матчі на 88 хвилині матчу забив Ілля Коваленко.

В перерві матчу наші юні вболівальники мали можливість прийняти участь у нашому традиційному розіграші призів від футбольного клубу “Оболонь-Бровар” для відвідувачів “Шкільного сектора” Оболонь-Арени! Детальніше з умовами розіграшу ви можете ознайомитист за посиланням: http://fcbrovar.obolon.ua/arena/shkilnyj-sektor/

Чемпіонат України з футболу. Друга ліга. 29 тур. “Оболонь-Бровар” – “Реал Фарма” Овідіополь – 1:0.

Голи: Коваленко – 88.

“Оболонь-Бровар”: 99 Мусієнко, 20 Майданевич (5 Лещенко Максим, 88), 6 Корнєв, 17 Гордійчук, 2 Кіцута, 7 Проневич (10 Лук’янець Павло, 46), 19 Фаворов, 9 Бровченко (16 Коваленко Ілля, 62), 21 Гаранян, 18 Слободян (22 Артем Корольчук, 62), 14 Продан (13 Пронак, 78)

“Реал Фарма”:  1 Кравченко Сергій, 91 Поспєлов Дмитро, 18 Владов Дмитро, 10 Підлетейчук Олег, 55 Іванов Валентин, 11 Клименко Владислав, 9 Вишняков Євгеній (27 Бондаренко Олексій, 90), 16 Фаюк Андрій (99 Коваленко Олег, 52), 15 Шестаков Михайло, 7 Лиховидов Микола (33 Шаєнко Вячеслав, 16), 20 Злєпко Костянтин (4 Бичков Олександр, 63)