«Оболонь-Бровар» поступається молодіжці «Динамо»

Сьогодні, 30-го червня, футболісти ФК «Оболонь-Бровар» провели чергову контрольну зустріч у рамках підготовки до сезону 2018/19. Суперником виступив молодіжний склад ФК «Динамо» (Київ).

В кожному з таймів глядачі побачили по 1 забитому м’ячу. На жаль для прихильників «Оболонь-Бровар», м’яч двічі опинявся у воротах Назарія Федорівського. Спочатку Вантух наніс точний удар з-за меж карного майданчика, а вже наприкінці зустрічі Ващишин подвоїв перевагу своєї команди замкнувши передачу партнера.

Атаки «пивоварів» були не менш небезпечними, однак удар Гуськова прийняла на себе поперечка, а удар Ткача парирував голкіпер «Динамо» Максим Коваль.

Отже, 0-2 – перша поразка «Оболонь-Бровар» на літньому зборі. Наступну контрольну гру підопічні Сергія Ковальця проведуть у Чернігові, 3-го липня, проти місцевої «Десни». Початок зустрічі о 16:00.

1 тайм: Федорівський – Єфремов, Безуглий, Коваленко, Шевченко – ФНП (Деревяго), ФНП, Слободян, Гуськов, Ковбаса, Кузін

2 тайм: Федорівський, Прокопенко, ФНП, Корнєв, Покойовий, Продан (Рафальський), Чобанов (Потопальський) , Дишкант, ФНП, ФНП, Ткач

Голи: Вантух 16, Ващишин 90+1