“ОБОЛОНЬ БРОВАР” ПОСТУПАЄТЬСЯ “МЕТАЛІСТ 1925” У КУБКУ УКРАЇНИ

«Оболонь Бровар» у цьому сезоні більше у Кубку не зіграє. «Пивовари» поступилися «Металіст 1925» 0:2.

Наша команда після перемоги над «Металіст 1925» у суботу залишилася у Харкові. За час проведений столиці Слобожанщини «Оболонь Бровар» встиг сходити у театр, відсвяткувати День народження Дениса Островського і відвідати екскурсію містом. Але, зрозуміло, головним завданням команди була підготовка до матчу другого попереднього раунду Кубку України проти «Металіст 1925».

На відміну від матчу чемпіонату, головний тренер «пивоварів» Сергій Ковалець зробив одразу сім замін. Це ще раз підтверджує європейський досвід нашого тренера. Адже у Європі найчастіше кубкові матчі грають ті футболісти, які не так часто виходять на поле у чемпіонаті, але мають неабиякий шанс проявити себе «на Кубок».

Неодноразово доводилось читати від вболівальників харків’ян, що кубковий матч їхня команда має забити у дебюті. Але перші 15 хвилин виявились, ніде правди діти, досить нудними. Перший дійсно цікавий момент стався вже на 18-й хвилині, коли Сула не влучив по м’ячу у ситуації, де забивати потрібно було.

А от 100% шанс стався на 25-й хвилині, коли після штрафного проявив себе Федорівський. Потрібно розуміти, що Назарій навряд чи бачив траєкторію польоту, але спрацював дуже добре.

На 33-й хвилині вирішив все у свої ноги взяти Безуглий: центрбек протягнув м’яч ледь не до воротарської зони, але всі старання вилились лише у кутовий, який закінчився нічим.

Початок другого тайму був за нашими хлопцями, але забити вдалось саме господарям – результативно відзначився Сула.

На 62-й хвилині реальний шанс зрівняти мав Деребчинський: після його удару воротар «синьо-жовтих» Каневцев ефектно парирував. Буквально за 30 секунд така ж зв’язка Деребчинський-Каневцев повторилася.

Знову ж таки подвійно пробивав на 83-й хвилині Семенко, але знову тут надійно зіграв Каневцев.

А на 86-й рахунок став 2:0 на користь «Металіст 1925»: забив Поспєлов.

Здавалося, інтригу у матч може повернути Мединський, який вийшов на другий тайм, але м’яч після його удару пройшов поряд зі стійкою.

Матч так і завершився 2:0 не на нашу користь.

Поборемося за Кубок вже у наступному сезоні.

«Металіст 1925» (футболки сині): Каневцев, Жук, Поспєлов, Жданов (к), Мельничук (Ємельянов, 61), Калюжний, Романов, Коваленко Є., Синиця, Луїз Фернандо (Дехтяренко, 64), Сула (Давидов, 83)

Запас: Сидоренко, Пріхна, Стороженко, Терзі

Головний тренер – Сергій Валяєв

«Оболонь Бровар» (футболки білі): Федорівський, Безуглий, Деребчинський, Єфремов, Клак (Слободян, 72), Ковбаса, Корнєв (к), Кузін (Мединський, 46), Островський (Ткач, 66), Семенко, Степаненко

Запас: Тюрін, Гурмак, Гуськов, Шевченко