“Оболонь Бровар” перемагає “Дніпро-1” на виїзді

“Оболонь Бровар” перемагає “Дніпро-1” на виїзді 3:1.

Головний тренер «пивоварів» зробив лише дві зміни у старі команди у порівнянні з матчем проти «Сум» – замість Безуглого і Шишку замінили Семенко і Ульянченко. Таким чином повернувся непереможний протягом чотирьох попередніх матчів чемпіонату склад. Тому очікування були неймовірно  оптимістичні.

З перших хвилин м’яч до ніг забрали саме господарі, які до цього матчу підходили на першому місці у турнірній таблиці. А перший момент трапився вже на восьмій хвилині: після прострілу м’яч у свої ворота міг зрізати Єфремов. Видихнули! Але вже на 12-й хвилині дніпряни могли забити без допомоги гостей – Когуту не вистачило дещиці, щоб розсушити рахунок. А за хвилину витягнув удар Куліша Федорівський.

На 26-й знову був у фокусі наш кіпер – Назарій витягнув сильний удар Назаренка.

На 30-й нарешті прокинулась наша команда. Спочатку Гуськов сильно пробив здалеку (Юрчук перевів на кутовий). Одразу потому вже бив Коваленко.

34-та хвилина: Сінжко – удар – Федоріский – Куліш – удар – Федорівський. Певно один з найефектніших моментів першої половини матчу.

Під завісу перевірив Юрчука Слободян, але той виявився готовий до удару Олега.

Другий тайм теж почався з атаки «пивоварів», але удар Гуськова вийшов не дуже сильним. А т «Дніпро-1» забити могли на 52-й, коли Кулішу не вистачило кількох сантиметрів, щоб замкнути навіс партнера.

Потім сталася п’ятихвилинка «Оболонь Бровар». Спочатку неймовірний дальній удар вийшов у Шишки – дебютний гол Михайла. А потім черговий гол за рідний клуб забив Слободян. «Дніпро-1» зрозумів, що не все просто так вдасться і побіг відіграватися. На 65-й хвилині відіграти один м’яч вдалося: Семенко сфолив у карному майданчику і 11-метровий реалізував Куліш.

Дніпряни продовжували тиснути. На 79-й неймовірно красиво зі штрафного пробивав Кравченко – але Федорівський перевів м’яч у хрестовину.

А за дві хвилини вже другий пенальті призначив головний арбітр Бондаренко. Цього разу у ворота «Дніпра-1» та ще й з червоною карткою Башлаю. Ткач, який і заробив цей удар, реалізував його – 3:1.

Господарі ще могли відквитати хоча б один гол – але MVP матчу став Федорівський. А на 96-й хвилині Ковбаса мг взагалі зробити рахунок 4:1 на нашу користь, але вихід один-на-один не вийшов.

До речі, вітаємо Сергія Косовського з дебютом!

СК «Дніпро-1»: Юрчук, Чеботаєв (Лопирьонок,62), Башлай, Логінов, Польовий, Кравченко, Сніжко (Білик,84), Когут (Загальський,67), Чичиков (Щедрий,64), Назаренко, Куліш (Кожушко,75)
Запасні: Кліщук, Бровченко, Панасенко, Войцеховський, Шаповал, Мємєшев.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
«Оболонь Бровар»: Федорівський, Гуськов (77, Косовський), Деребинський (54, Ткач), Єфремов, Коваленко, Мединський, Покотилюк (60, Корнєв), Семенко, Слободян (71, Ковбаса), Ульяниченко (46, Шишка), Шевченко
Запасні: Тюрін, Безуглий, Гурмак, Клак, Степаненко
Головний тренер: Сергій Ковалець

Головний арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса). Асистенти арбітра: Ігор Жосан (Херсон), Ігор Рибченко (Запоріжжя). Четвертий арбітр: Олег Буяшов (Дніпро). Суддівський наглядач: Олександр Матяш (Полтава)

Попередження: Семенко, 48, Ткач, 61,  Лопирьонок (89)

Вилучення: Башлай, 81

Голи: 0:1 – 54, Шишка, 0:2 – 58, Слободян, 1:2 – 65, Куліш (з пенальті), 1:3 – Ткач (з пенальті)