«Оболонь Бровар» перемагає «Агробізнес» вдома

“Оболонь Бровар” перемагає “Агробізнес” і продовжує безпрограшну домашню серію до 4 матчів.

Після перемоги над «Металістом» на виїзді, київська публіка чекала продовження і у домашньому матчі. Але гол на «Оболонь Арені» довелося чекати ледь не до фінального свистка арбітра.

Але про все по порядку. Наставник «пивоварів» вирішив не змінювати переможний склад на гру, але змінилася сама гра: якщо у Харкові господарі одразу націлились на володіння Назарія Федорівського, то вдома вже «біло-зелені» почали грати першим номером. Вже на 13-й хвилині рахунок міг ставати 1:0, але голкіпер гостей потягнув удар Слободяна. Ще за дві хвилини небезпечно вибивав захисник «аграріїв» – міг бути і авто гол. Перший же удар по воротах нашого кіпера прийшов від Семенця – неточно.

Але «пивовари» швидко заграли момент і продовжили тиснути – спочатку після масованого наступу міг завершувати Покотилюк, а потім сильно пробивав Деребчинський (м’яч підступно розминувся з хрестовиною).

По перерві активніше заграли гості – нагоди відзначитись мали Кухарук і Пліс. Проте «Оболонь Бровар» цього сезону дуже надійно грає у захисті і досить швидко виходить у атаки. Що довели і цього разу: Гуськов неодноразово протягував м’яча через частокіл захисників, але м’яч увесь час не йшов у ворота.

Розвзнка наступила вже у доданий час. На 90-й хвилині все могло скінчитися плачевно для нашої команди – впевнений, що гості вже бачили м’яч на сітці, але Коваленко виніс кулястого з лінії воріт. А потім була стрімка атака – аут від Шевченка (друга гольова у двох підряд матчах) – і удар Островського. Після секундної тиші майже тисяча вболівальників, які у понеділок ввечері прийшли подивитися на улюбленців, зірвалися з місць – 1:0.

Тепер є час порадіти. Але недовго – на «Оболонь Бровар» чекає черговий дуже важкий виїзд у Луцьк, де чекає донедавна лідер поточного чемпіонату «Волинь». Працюємо далі!

Представляємо фотозвіт матчу. Більше фото на нашій сторінці у Facebook

Оболонь Бровар: Федорівський, Гуськов (Островський, 81), Деребчинський (Ткач, 76), Єфремов, Коваленко (к), Мединський, Покотилюк, Семенко, Слободян (Ковбаса, 66), Ульянченко (Клак, 46), Шевченко.
Запас: Тюрін, Безуглий, Гурмак, Корнєв, Кузін, Продан, Прокопенко, Степаненко

Агробізнес: Одольський, Скакун (Когут Іван, 71), Кухарук (Гагун,79), Юхимович, Пліс (Когут Микола, 85), Думанюк, Слотюк, Семенець, Курило, Бойчук, Груша.

Запас: Чернобай, Чиж, Дубчак, Атласюк, Полторацький.

Гол: 1:0 – Островський, 90+2

Попередження: Гуськов, 38, Коваленко, 45+1 – Бойчук, 28, Слотюк, 37

Головний арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса). Асистенки арбітра: Ростислав Якимик (Львів), Юрій Суряк (Львів). Четвертий арбітр: Владислав Дорош (Київ). Спостерігач арбітражу: Володимир Александренко (Вінниця).