“Оболонь Бровар” переграла “Прикарпаття” на останніх секундах

«Оболонь Бровар» і «Прикарпаття» закривали програму 14-го туру Першої ліги. Зрозуміло, що три підряд матчі без перемог, додавали мотивації киянам.

Проте першими, по-господарськи, гольові моменти почали створювати прикарпатці: Спочатку Оринчак прострілив на лінію воротарської і Барчук без перешкод пробив. На щастя, м’яч пролетів над поперечиною. А на 20-й та ж поперечина відчула сильний удар того ж Барчука.

По-справжньому перший небезпечний момент кияни створили на 35-й хвилині: Єфремов вдало зайшов у штрафну зону, пробив, м’яч відлетів до Гуськова і Олександр двічі пробивав у воротаря Новака, але той зміг видати подвійний сейв.

Ще раз проявив дива еластичності Новак під завісу тайму, коли пристрілювати свою гармату почав Шишка.

Другий тайм розпочався з голу – Єфремов продовжив простріл Гуськова після помилки воротаря господарів, але арбітр зафіксував офсайд. Гравці «Прикарпаття» відповіли ударом із меж штрафної від Оринчака, але наш кіпер був на місці.

Але за відчуттями початок другого тайму все-таки був за «пивоварами».  Ще один реальний шанс був у Гуськова на 60-й хвилині – Кузін прострелив на відкритого Олександра, але м’яч після його удару пролетів у дещицях від лівої штанги.

На 70-й хвилині господарі могли б і відкривати рахунок – Дитко перехопив м’яч у Покотилюка, віддав на Барчука, але той не зміг вдало пробити.

На 82-й хвилині «Оболонь Бровар» ще раз показала, що приїхала перемагати – Ковбаса протягнув м’яч ледь не до воріт Новака – відпасував на Єфремова, але Євген переграти кіпера не зміг. Ще за кілька хвилин вже сам Ковбаса пробив трохи вище «дев’ятки».

Розв’язка наступила на 91-й хвилині!!! Вдало спрацював головою Євген Єфремов після пасу тезки Шевченка! Хоча вже за хвилину м’яч міг опинитися і в наших воротах. Але, на щастя, спочатку гравець господарів не влучив у ворота, а потім свисток зафіксував чергову виїзну перемогу!

Працюємо далі!!

Наступний домашній матч наша команда зіграє з «Колосом» 28 жовтня о 17:00! Тож чекаємо у гості!

«Прикарпаття»- «Оболонь Бровар» – 0:1

«Прикарпаття»: Новак, Данищук, Ковальчук, Прошак, Яневич (81, Януш), Оринчак, Цюцюра, Веприк (70, Дитко), Борисевич, Барчук, Лаврук (45, Конкольняк)

Запасні: Вульчин, Геник, Бойко, Комар, , Боришкевич, Слободян

«Оболонь Бровар»:  Федорівський,  Гуськов (77, Ковбаса), Єфремов, Коваленко, Кузін, Мединський, Покотилюк, Семенко, Слободян (72, Островський), Шевченко, Шишка.
Запасні: Тюрін, Безуглий, Корнєв, Косовський, Ульянченко, , Степаненко

Головний арбітр: Денис Резніков (Кам’янське). Асистенти арбітра: Михайло Юхименко (Луцьк), та Андрій Приймачук (Рівне). Четвертий арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Микола, Левко (Чернівці).

Попередження: Яневич, 38 – Шевченко, 44, Кузін, 59, Семенко, 60

Гол: Єфремов, 90+1 – 0:1