Оболонь-Бровар – Авангард. Пивовари бронюють місце у Першій лізі

Закінчити сезон красиво! Із такою метою на матч 33-го туру проти краматорського «Авангарду» з’явилися гравці «Оболоні-Бровар». Сьогодні «пивовари» провели останню гру сезону 2017/2018. Сезону, котрий добряче попсував нерви вболівальникам киян, адже на його завершальній стадії вони були змушені рахувати очки, що відділяли улюбленців від зони вильоту. Навесні кияни святкували всього одну звитягу – на рідній «Оболонь-Арені» капітулював один із лідерів Першої ліги «Інгулець». Домашня перемога в останній грі сезону однозначно скрасила б враження фанів від цьогорічного виступу команди.

Втім, стрімголов бігти на ворота гостей підопічні Володимира Пятенка не стали. Гру команди розпочали доволі динамічно, щоправда, фактично без загострень біля володінь суперників. Домінували у першому таймі дальні удари. Саме із них команди створювали свої напівмоменти. Одним із таких став постріл захисника краматорців Станіслава Нечепуренка на 20-й хвилині – не набагато, але снаряд розминувся із володіннями Назарія Федорівського. За дві хвилини відповіли господарі. Потужний, перспективний удар Олександра Козака, на жаль, був заблокований гравцями у жовтій формі. Найнебезпечнішим моментом першої половини гри став удар Олега Слободяна зі штрафного. «Пивовар» класно поцілив у нижній кут перекинувши стінку, але з його спробою впорався Артур Денчук. Здавалося, що на стадії розвитку атаки киянам не вистачало Олександра Гуськова, котрий пропускав сьогоднішню гру через перебір жовтих карток. Підсумковий результат першого тайму – 0:0. Не рідкість для матчів «Оболоні-Бровар»!

Набагато більш активно розпочався тайм під номером два. Вже за кілька хвилин після його старту акцентовано вперед пішли гравці «Авангарду», але до прицільного удару по воротах Федорівського справа не дійшла. Натомість кияни свій вбивчий момент створили! Щоправда, не реалізували! Незважаючи на височенний зріст непоміченим для захисників гостей при стандарті залишився «пивовар» Артем Корольчук. Ніхто не заважав нападнику вбити м’яч у сітку воріт Денчука, окрім нього самого. На жаль, постріл Корольчука пролетів над поперечкою. Далі свою нагоду вразити ворота втратив В’ячеслав Турчанов. І міг він це зробити надзвичайно ефектно! Після навісної передачі справа Турчанов завдав удару зльоту – але м’яч пролетів повз стійку. А от «Авангард» свій перший же небезпечний момент біля воріт господарів реалізував. На 65-й хвилині з меж карного майданчика пробивав Віталій Собко. Федорівський із його пострілом впорався, проте відбив перед собою і змусив Костянтина Коваленка боротися за м’яч. Коваленко суперника від м’яча відтер, проте, на думку арбітра гри Анастасії Романюк, зробив це із порушенням правил. Як наслідок – пенальті у ворота «пивоварів». Федорівський, для якого сьогоднішній матч став сотим у футболці «Оболоні-Бровар», впоратися із одинадцятиметровим не зумів. Віталій Собко вразив ворота киян. Могли гості й подвоїти свою перевагу. На 79-й хвилині Владислав Ємец вийшов один на один із воротарем киян, але пробив у стійку. Свій вихід віч-на-віч мали й футболісти київської команди. За дві хвилини до завершення основного часу Володимир Ткач відірвався від захисника й вийшов на побачення із Денчуком. Воротаря «Авангарда» «пивовару» переграти не вдалося – лише кутовий. В одному з епізодів Володимир Ткач міг стати героєм «Оболоні-Бровар», принісши, разом із нічиєю, прописку у Першій лізі на наступний сезон. Але…Ткач не зможе, Кузін допоможе! Вже у додатковий час, коли, здавалося, «пивовари» програли гру, канадський легіонер знайшов свій шанс. Точніше кажучи не знайшов, а створив! Обігравшись у стінку із Ткачем на підході до карного майданчика суперника Кузін наважився на постріл. І нічого із ним не вдіяв Артур Денчук. Кузін вклав у цей удар усю свою майстерність, забронювавши за «Оболонню-Бровар» місце в Першій лізі на наступний сезон.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 1:1! Сьогоднішня нічия на вагу золота для «Оболоні-Бровар». Друга ліга у наступному сезоні офіційно розпочнеться без київського клубу!

“Оболонь-Бровар” (Київ) – “Авангард” (Краматорськ) 1:1

Голи: Араміс Набіл 90+3 – Собко 67 (пен.)

“Оболонь-Бровар”: Федорівський, Шевченко, Єфремов (Безуглий 84), Єременко, Козак (Араміс Набіл 81), Корольчук, Турчанов (Ткач 73), Коваленко, Слободян, Корнєв, Тєрєхов

“Авангард”: Денчук, Полюлях, Лобов, В. Шарай (Ємець 73), Ульянов, Воробей, Демченко (С. Шарай 90), Собко (Моісеєнко 77), Іващенко (Кірієнко 75), Нечипоренко, Шершень

Попередження: Араміс Набіл 90+3 – Лобов 53