“Оболонь Бровар” – 2 зазнав поразки у 7-му турі чемпіонату Київщини!

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2016. СЬОМИЙ ТУР. 7 травня, субота.  ПАТРІОТ (Баришівський район) — ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — 3:1.

Вчора, 7-го травня, підопічні Валерія Іващенка зіграли свій 7-й матч у вищій лізі чемпіонату Київщини. На привеликий жаль, при доволі хорошій грі, дублери оболонців зазнали прикрої поразки 3:1, завдяки дитячим помилкам у захисті.

Пропустивши на 13-й хвилині наші дублери зуміли відновити статус кво. Втім, вже дуже швидко пропустили знову. До слова, ще у першому таймі юні “пивовари” мали п’ять стовідсоткових нагод для взяття ворті, однак усі вони були змарновані. Тут зіграло футбольне правило – “не забиваєш ти, забивають тобі”, тому у дебюті другого тайму господарі збільшили свою перевагу. В свою чергу, “біло-зелені” знову створили достатню кількість гольових епізодів, але бодай зрівняти рахунок їм так і не вдалося.

“Оболонь Бровар” – 2: Кулініч – Багінський, Деркач, Прокопенко, Шевчик, Марчарашвілі, Лисенко (Гурмак, 30), Улянченко (Козачек, 46), Борисенко (Мартинов, 65), Мартиненко (Асадов, 70), Литовчак (Литченко, 70).