«Оболонь Бровар» — 2 стартує з перемоги!

Поки основна команда пивоварів здобувала 3 очки у Комсомольську, дублюючий склад зіграв свій перший поєдинок у чемпіонаті Київської області 2016!

Суперником юних «оболонців» у першому турі був РВУФК (Київ):

Чемпіонат Київської області 2016, вища ліга. 1-й тур, РВУФК (Київ) — «Оболонь Бровар» — 2 (Київ) — 1:2 (1:2).

«Оболонь Бровавр» — 2: Коваленко — Прокопенко (Гамула, 80), Мартинов, Казмірук, Кузьменков — Островський (Єлесеєв, 85), Лисенко, Борисенко, Марчарашвілі, Козачек (Асадов, 80) — Мартиненко.

Головний тренер: Валерій Іващенко

Голи: Довгий, 9 — Мартинов, 20, Мартиненко, 34

З перших хвилин матчу «біло-зелені» захопили ігрову ініціативу, змушуючи своїх візаві діяти від оборони. Втім, незважаючи на це, підопічні Іващенка пропустили першими: на 9-й хвилині матчу перша (вона й остання) перспективна атака РВУФК завершилася майстерним виконанням штарфного удару Довгим — 1:0.

Пропущений гол не вплинув на гру «оболонців» й вони продовжили впевнено контролювати хід гри й створили безліч гольових моментів, два з яких завершилися взяттям воріт: спочатку відзначився Мартинов, а на 34-й хвилині поєдинку гол на свій рахунок записав Мартиненко. Таким чином, дублери «біло-зелених» стартували з мажорної ноти у чемпіонаті Київщини 2016!

Помічник головного тренера «Оболонь Бровар» — 2 Олександр Антоненко позитивно оцінив старт своєї команди:

«В кінці матчу РВУФК діяв в три нападника, однак і це не допомогло їм нав’язати нам свій футбол. В цілому усі хлопці  зіграли добре, враховуючи той факт, що з різних причин участь у поєдинку не змогли прийняти 9 гравців нашої команди».