“Оболонь Бровар” – 2 стартує з перемоги!

Поки основна команда пивоварів здобувала 3 очки у Комсомольську, дублюючий склад зіграв свій перший поєдинок у чемпіонаті Київської області 2016!

Суперником юних “оболонців” у першому турі був РВУФК (Київ):

Чемпіонат Київської області 2016, вища ліга. 1-й тур, РВУФК (Київ) – “Оболонь Бровар” – 2 (Київ) – 1:2 (1:2).   

“Оболонь Бровавр” – 2: Коваленко – Прокопенко (Гамула, 80), Мартинов, Казмірук, Кузьменков – Островський (Єлесеєв, 85), Лисенко, Борисенко, Марчарашвілі, Козачек (Асадов, 80) – Мартиненко.

Головний тренер: Валерій Іващенко

Голи: Довгий, 9 — Мартинов, 20, Мартиненко, 34

З перших хвилин матчу “біло-зелені” захопили ігрову ініціативу, змушуючи своїх візаві діяти від оборони. Втім, незважаючи на це, підопічні Іващенка пропустили першими: на 9-й хвилині матчу перша (вона й остання) перспективна атака РВУФК завершилася майстерним виконанням штарфного удару Довгим – 1:0.

Пропущений гол не вплинув на гру “оболонців” й вони продовжили впевнено контролювати хід гри й створили безліч гольових моментів, два з яких завершилися взяттям воріт: спочатку відзначився Мартинов, а на 34-й хвилині поєдинку гол на свій рахунок записав Мартиненко. Таким чином, дублери “біло-зелених” стартували з мажорної ноти у чемпіонаті Київщини 2016!

Помічник головного тренера “Оболонь Бровар” – 2 Олександр Антоненко позитивно оцінив старт своєї команди: 

“В кінці матчу РВУФК діяв в три нападника, однак і це не допомогло їм нав’язати нам свій футбол. В цілому усі хлопці  зіграли добре, враховуючи той факт, що з різних причин участь у поєдинку не змогли прийняти 9 гравців нашої команди”.

Прес-служба ФК “Оболонь Бровар”

 

 

 

Leave a Reply