“Оболонь Арена” допомогла стартувати новому футбольному проекту

З 27-го липня по 5-те серпня на базі стадіону «Оболонь Арена» пройшла перша частина україно-німецького проекту «Міняємось сторонами: Взаємодія та історична пам’ять в футболі», організованого  ГО «Футбольна Демократія» спільно із німецьким партнером Gesellschaftsspiele e.v. через програму «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» за підтримки Фонду EVZ («Пам’ять, відповідальність та майбутнє»). Ідея такого фан-обміну виникла в рамках проекту «Ukraine Calling».

 Загалом 21 активний футбольний фанат та фанатка з України та  Німеччини взяли участь у воркшопах та екскурсіях у Києві та Одесі. Окрім переглядів футбольних матчів, відвідування стадіонів, обговорення і порівняння футбольних культур двох країн, учасники та учасниці проекту мали змогу також докладніше дізнатися про історію, політику та загалом культуру України.

Вже першого дня проекту, всі учасники зібралися на «Оболонь Арені», щоб познайомитися між собою, та відвідати екскурсію стадіоном, яку провели прес-аташе клубу Олександр Остапа і працівник по роботі з вболівальниками Максим Шоломко.

Крім арени «пивоварів» учасники семінару відвідали стадіони «Динамо» ім. Валерія Лобановського, НСК «Олімпійський», а також стадіон «Чорноморець», де наочно слідкували за перемогою ФК «Маріуполь» у другому кваліфікаційному раунді над швецьким «Юргорденом».

Наразі, всі учасники вже роз’їхалися по домівкам і чекають зустрічі у Німеччині на початку наступного року у другій частині проекту.