Нульова нічия у Сумах

Чемпіонат України серед команд першої ліги, сезон 2017-18 рр. 21-й тур. 11 листопада 2017 року, 14.00. Cуми, Стадіон «Ювілейний». ПФК «Суми» — «Оболонь-Бровар» — 0:0 (0:0).

ПФК «Суми»: Литвиненко, Акубардія (Кошелюк, 58), Богачов, Дурай, Квасний, Лебень, Лиховидько (Муховиков, 86), Лебель, Лиховидько, Бушман, Мединський (Ямполь, 46), Лебеденко, Грищенко (Галенко, 71)

«Оболонь Бровар»: Ситников, Сартіна, Коваленко, Терєхов, Пінчук, Турчанов, Єременко (Продан, 68), Козак, Слободян (Улянченко, 77), Гуськов (Бовтрук, 71), Корольчук

Попередження: Грищенко, 46 — Єременко, 47

У рамках 21-го туру Першої ліги «Оболонь-Бровар» завітав у гості до футбольного клубу «Суми». Завдяки перемозі над «Кремінем» у минулому турі сумчани залишили зону вильоту, тож перемога у сьогоднішньому поєдинку була надважливою для господарів із точки зору морального стану команди. «Пивовари» ж, у свою чергу, мали можливість святкувати третю перемогу поспіль у чемпіонаті. Зважаючи на те, що обидві команди виграли по три із п’яти минулих матчів, сьогодні на нас очікувала велика кількість боротьби. Обидва колективи грали виключно на перемогу.

У першому таймі події на полі навряд чи могли порадувати вболівальників на трибунах — обидві команди створювали мінімум гостроти. Левову долю тайму м’яч проводив у центрі поля, на флангах, але ніяк не у карних майданчиках команд. Згадати можна хіба що пару  дальніх пострілів Олександра Гуськова, які, на жаль, не несли великої небезпеки для воріт Олександра Литвиненка. Щодо голкіпера по іншу сторону поля, то Антон Ситников, також багато роботи не мав. Захист обох команд у першому таймі грав набагато дисциплінованіше та грамотніше, ніж напад. Звідси й результат – на перерву команди пішли у супроводі нулів на табло стадіону «Ювілейний».

На щастя для вболівальників друга половина гри проходила дещо жвавіше. Якщо у першій половині командам не вистачало останнього пасу та креативу в атаці, то у другій про себе дали знати проблеми із реалізацією. Вже на старті другого тайму Дмитро Єременко після дальньої передачі мав гарну нагоду «розмочити» рахунок, проте захисники не дозволили «пивовару» пробити по м’ячу. «Суми» відповіли за кілька хвилин – Віктору Лиховидько не вистачило кількох сантиметрів аби з вбивчої позиції замкнути подачу партнеру з флангу. У схожому стилі свій другий момент отримав Дмитро Єременко. Півзахисник «зелено-білих» знову опинився у небезпечній близькості із володіннями Олександра Литвиненка і цього разу зумів пробити, щоправда, не сильно і точно у руки голкіпера суперників. Другий тайм, як і більшість матчів Першої ліги, проходив у доволі рівній боротьбі. Щоп’ять хвилин команди обмінювалися набігами на ворота суперників. Сьогодні ми побачили багато навісів, аутів та фолів. Команди намагалися знаходити щастя у повітрі, але м’яч постійно знаходив чи голови захисників, чи кулак воротаря. Небезпечним рикошетом від ноги захисника снаряд після подачі Олександра Лебеденка ледь не влетів за комірець Антона Ситникова. Довелося голкіперу «пивоварів» понервувати й під час небезпечного стандарту від «Сум» — потужний удар суперника Ситников відбив не без проблем. «Оболонь-Бровар» наприкінці матчу також не сидів без діла. Дуже небезпечного удару з дальньої дистанції завдавав Василь Продан, але воротар перевів м’яч на кутовий.

Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову, але, на жаль, безгольову нічию на стадіоні «Юбілейний».