На виїзді не програємо вже чотири гри

Нарешті знову «Оболонь Бровар» повернулася в чемпіонат. Адже через зняття «Кобри» з перегонів, «пивовари» пропустили 11-й тур, і провели двосторінку.

Тому на виїзд з «Балканами» команда їхала з однієї сторони відпочила, а з іншої з величезною жагою продовжити прекрасну виїзну серію.

Через травми, пропускали матч Деребчинський і Слободян. Але вони вже йдуть на поправку, тому очікуємо їх побачити вже найближчим часом.

Зважаючи на не дуже хорошої якості поле, початок гри видався досить «тягучим». Правда, вже на третій хвилині відбувся перший удар від Клака. Попри це, здебільшого, більшість часу команди проводили у боротьбі у центрі поля.

На 21-й хвилині рахунок міг вже ставати не в нашу користь. Добре, що удар Герасимця прийшовся у поперечину.

Вже за хвилину відповіли «пивоаври»: Коваленко зміг пробити після навісу Шевченка – але в руки кіпера Паламарчука.

На 27-й хвилині Семенко випередив суперників після кутового, але пробив неточно.

Взагалі, не дуже активним на гольові моменти видався перший тайм. З дійсно вартих уваги ще можна згадати момент Гуськова, коли Олександру не вистачило буквально дещиці.

У другому таймі перший момент прийшов аж на 54-й хвилині, коли Покотилюк пробивав через себе після навісу з кутового. Вже за хвилину Соломаха, здавалося, вже забив, але «пивовари» змогли вибити з лінії воріт. А вже у наступній атаці Паламар пробив за кілька десятків сантиметрів від правої штанги.

На 59-60 хвилинах Шишка, Коваленко, Шевченко… багато хто міг забити у над серйозній атаці, але рахунок лишився 0:0.

Просто неймовірний момент ставня на 68-й, коли Ткач і Гуськов виходили 2 в 1, але удар Гуськова прийшовся у поперечину, а Ткач на добиванні пробив легка у руки Паламарчука.

Героєм 76-ї хвилини став Корнєв, який лише 4 хвилини до того вийшов на поле замість Покотилюка:

Андрій вдало «зловив» м’яч за приблизно 18 метрів до воріт і відкрив рахунок.

В кінцівці матчу господарі пішли на штурм і на 89-й хвилині заробили пенальті. Удар з точки реалізував Райчев.

Виправити на 93-й хвилині Шишка, але його удар знову прийшовся у поперечину.

А ще за мить суддя вилучив Шевченка.

Дуже насинена на події видалася кінцівка матчу. В результаті 1:1.

Працюємо далі!

«Балкани»: Паламарчук, Любчак, Гаврилюк, Герасимець, Ільницький (Райчев, 62), Златов (Юречко, 79), Паламар (Чернишов, 66), Саламаха, Пєнов (Кабанюк, 86), Пархоменко, Опря

Запасні: Лукаш, Гончаренко, Тропанець, Гузенко

«Оболонь Бровар»: Федорівський, Гуськов (Безуглий, 91), Єфремов, Коваленко, Мединський, Покотилюк (Корнєв, 72), Семенко, Шишка, Шевченко, Кузін (Ткач, 59), Клак (Ковбаса, 71)
Запасні: Тюрін, Гурмак, Степаненко, Косовський, Ульянченко

Головний арбітр: Юрій Іванов (Донецька область). Асистенти арбітра: Олег Гавеля (Кривий Ріг), Максим Левченко (Кривий Ріг). Четвертий арбітр: Ігор Горбань (Одеса). Спостерігач  арбітражу: Юрій Ісаєв (Запоріжжя).

Попередження: 29, Пєнов, 58, Соломаха, 84, Чернишов, 90+3, Гаврилюк – 90+1, Шишка

Вилучення: 90+4, Шевченко

Голи: 0:1 – 76, Корнєв, 1:1 – 89, Райчев