На перерву – з перемогою!!!

18 листопада «Оболонь Арена» закривала літньо-осінню частину сезону 18/19 для «пивоварів».

Останнім опонентом «Оболонь Бровар» став «Гірник-Спорт», який на початку сезону завдав першої поразки нашій команді у скзоні (1:2). Тож бажання ревашну на домашній арені відчувалась. 

Крім того настрій поліпшив і початок. У попердньому турі свій 285-й матч за клуб зіграв капітан пивоварів Андрій Корнєв. Цей показник не підкорювався жодному з «біло-зелених» футболістів. Досить символічно, що капітан посунув на другу позицію В‘ячеслава Нівінського, який провів 284 поєдинки за наш клуб.

Тож перед початком звітного матчу з рук президента клубу Олександра Слободяна Андрій Корнєв отримав символічну футболку «Оболонь Бровар» з цифрою 285. Додучились і вболівальники, які подарували великий банер з зображенням Андрія.

Сам матч розпочався досить агресивно зі сторони гостей. Проте навала була не довгою. 

Зрештою, все вирішив один гол Микити Безуглого. На перерву йдемо з перемогою!

Більше фото на сторінці “Оболонь Бровар” у Facebook.

“Оболонь Бровар”-“Гірник-Спорт” – 1:0

Гол: Безуглий, 45+1

«Оболонь Бровар»: Федорівскій, Безуглий, Семенко, Коваленко, Єфремов (Ковбаса, 69), Мединський (Корнєв, 89), Слободян (Островський, 77), Деребчинський (Ткач, 61), Шишка (Ульянченко, 90+3), Шевченко.

Запасні: Тюрін, Гурмак, Клак, Косовський, Прокопенко

«Гірник-Спорт»: Данкович, Давидов, Батюшин, Кравчук, Гончар, Корольков, Ямполь (Боровський, 78), Кіча (Бафталовський, 46), Жениленко, Сікорський (Фаюк, 72), Шевчук

Запасні: Башталенко, Аксьонов, Білоус, Ходаковський, Білоус

Головний арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород). Асистенти арбітра: Юрій Синишин (Івано-Франківськ), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ).

Четвертий арбітр: Олексій Деревінський (Київ). Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне)