На “Оболонь Арені” пройшов міжнародний воркшоп

6-9 вересня у Києві відбувся міжнародний воркшоп “Футбольна фан-культура у відкритому сусіпльстві”. Радує, що “Оболонь Арена”, як і “Оболонь Бровар”, вцілому, продовжують традицію підтримки подібних заходів. Нагадаємо, З 27-го липня по 5-те серпня на базі нашого стадіону пройшла перша частина україно-німецького проекту “Міняємось сторонами: Взаємодія та історична пам’ять в футболі”, організованого  ГО “Футбольна Демократія” спільно із німецьким партнером Gesellschaftsspiele e.v. 

Цього разу “Футбольна демократія” виступала співорганізатором у підготовці воршопу, який покликаний познайомити учасників з проблемами і викликами роботи з вболівальниками, поділитися досвідом створення організацій, які працюють з фанами і змотивувати відкривати подібні проекти у своїх клубах.

Всі ці семінари, воркшопи, зустрічі – покликані знайти однодумців і дати грунт європейського досвіду від якого можна відштовхнутися і почати робити щось правильне“, – зазначає голова ГО “Футбольна демократія” Ігор Гомонай.

Участь у воршопі взяли представники клубів, вболівальники, журналісти і соціальні працівники з чотирьох країн. І одним з місць дислокації майже 40 членів делегації стала “Оболонь Арена”. Саме “Оболонь Бровар” цього разу був у центрі уваги через постійну роботу між керівництвом і вболівальниками. Тому одним зі спікерів воркшопу став віце-президент клубу Сергій Ващук:

“Хочеться подякувати всіх, хто відвідав наш клуб і наша гостинність вам сподобалась! Запрошуємо приїжджати до нас і у майбутньому. Я не так давно займаю посаду віце-президента, але перше, що зробив, коли почав працювати – зустрівся з активними вболівальниками, для того, щоб розуміти, як можна поліпшити умови для компфотного перегляду матчів. І ми намагаємося зустрічатися щотижня. Я не представляю взагалі наш клуб без вболівальнків – команда і фани мають бути одним цілим”

БІЛЬШЕ ФОТО

Найбільш приємно було чути, що всім, без винятку, учасникам дуже сподобалася наша арена і атмосфера футбольного матчу.