Микита Безуглий і Костянтин Коваленко – у символічній збірній туру від SportArena

Гравці «Оболонь Бровар» Микита Безуглий і Костянтин Коваленко потрапили у символічну збірну туру за версією порталу Sportarena. 

Правий захисник – Микита Безуглий (Оболонь Бровар)

На фланзі він грає, більшою мірою, вимушено – але вже другий тур поспіль надійно закриває цю позицію. Справившись із оборонними завданнями, він ще й добре працював на атаку в матчі проти Гірника-Спорт. Це Безуглий забив переможний м’яч, проявивши хорошу орієнтацію при стандартах, а ще він неодноразово загострював гру. Як у епізоді, коли після його удару з лету захиснику довелося відбивати на лінії воріт, або коли після його навісу Єфремов пробивав упритул.

Центральний захисник – Костянтин Коваленко (Оболонь Бровар)

Оболонці навіть не в оптимальному складі навчилися грати на результат, а самовідданість та взаємопідстраховка допомагають їм здобувати очки там, де ще кілька місяців тому цей змужнілий колектив міг зазнати втрат. Ось і Гірник-Спорт вони обіграли завдяки винятковому колективізму. Відзначаємо Коваленка, який традиційно непоступливо відіграв біля своїх воріт та став співавтором переможного голу (це він на передній стінці вдало продовжив подачу на Безуглого). Був момент, коли Костянтин міг стати ще автором автоголу, але тут уже Федорівський та Безуглий підстрахували його після зрізки. Загалом же, відіграв надійно й старанно.