Микита Безуглий: “Дуже радий, що забив гол, а команда перемогла”

Захисник “пивоварів” і автор переможного голу у ворота “Скали” Микита Безуглий прокоментував заключний поєдинок своєї команди у сезоні 2016-17 рр.

«Скала молода команда, яка мені дуже сподобалась. У нас не було належної концентрації, тому вони змусили нас дещо понервувати, особливо у першому таймі, але таке часто буває, коли немає турнірних завдань. Втім, моментів особливих не було, «стрийки» намагалися тримати м’яч, однак не йшли в атаку».

«Звісно, ми хотіли перемогти, щоб піти у відпустку з хорошим настроєм. Добре, що нам це вдалося».

«Забитий м’яч? Я навіть не відразу це усвідомив, адже це так швидко відбулось. Звичайно, дуже радий, що забив гол, а наша команда у підсумку перемогла. В наступному сезоні постараюся забити більше».

«Підсумки? Для мене особисто цей період, який я провів в команді, це великий досвід, адже я почав грати в дорослому футболі. Так, спочатку не все виходило, були помилки, але я проаналізую їх у відпустці, зроблю відповідні висновки і все буде по-іншому. У нас хороша команда, яка може грати в добротний футбол, тому в наступному сезоні зробимо усе, аби стати кращими», – заявив Микита Безуглий.

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”.