Молодь “Олімпика” сильніша за юніорів “Оболонь-Бровар”

Вчора, 27-го січня, на центральному міському стадіоні в місті Ірпінь провели першу товариську зустріч юніори ФК “Оболонь-Бровар”. У ролі спаринг-партнера виступили футболісти трохи старші за віком, “Олімпік U21”. 

У зв’язку з тим, що одразу 6 гравців основного складу “Оболонь-Бровар U19” наразі готується до сезону разом з головною командою (і були задіяні у контрольній грі з Динамо U21), шанс проявити себе отримали футболісти, які не мали ігрової практики під час сезону. Також відзначимо, що у другому таймі на поле вийшло багато потенційних новачків, які можуть підсилити команду у майбутньому.

Долю матчу визначили два штрафних удари у виконанні гравців донецького клубу. В першій половині зустрічі донечани скористалися незлагодніжістю дій “пивоварів” в обороні, які дозволили нанести гольовий удар по воротам півзахиснику “Олімпіка”, а вже у другому таймі гравці “Олімпіка” змогли подвоїти свою перевагу завдяки помилки голкіпера “біло-зелених” після подачі зі стандартного положення. Отже, фінальний свисток рефері зафіксував поразку “Оболонь-Бровар” з різницею у два м’ячі.

Стартовий склад “Оболонь-Бровар U19”: Дьогтяр, Потопальский, Дишкант, Козленко, Рафальський, Корнієнко, Чобанов, Покойовий, Лаврієнко, Кузьменков, Барбунов.

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”