Меморіал Щанова. Півфінал. “Оболонь-Бровар” – “Діназ” – 1:1(3-4 пен.)

Меморіал Щанова. 23.02.2015. Півфінал. “Оболонь-Бровар” – “Діназ” Вишгород – 1:1 (0:1). Пенальті – 3:4.

“Оболонь-Бровар”: Дяченко (М. Iванов, 46), Кiцута (Шевченко, 75), Аблiтаров, Рустамов (Майданевич, 79), Гордiйчук (Лук’янець, 70), Проневич, I. Коваленко, Корнєв, Продан (Шваб, 70), Шевчук (Сахнюк, 65), Корольчук (Фаворов, 46).

Голи: Бондаренко – 45, Фаворов – 61

Пенальті реалізували: Корнєв, Аблітаров, Проневич.

Не реалізували: Фаворов (штанга), Лук’янець (голкіпер).

Попередження:

“Оболонь-Бровар”: Аблітаров, Дяченко, Шваб, Лук’янець

Півфінальний поєдинок  “Оболоні-Бровара” проти аматорського “Діназу” пройшов у доволі напруженому характері. Впродовж обох таймів команди створили лічену кількість гольових моментів, однак продемонстрували багато боротьби у центрі поля. “Біло-зелені” неочікувано зустріли справжній супротив футболістів вишгородців зі стартових хвилин матчу. Ані флангові атаки, ані постійні навіси у штрафний майданчик суперника не приносили команді Солдатова бажаного ефекту. Перший і єдиний по-справжньому гольовий момент  “оболонці” створили у середині першої 45-ти хвилинки: Ілля Коваленко вирвався на побачення з голкіпером аматорів, м’яко перекидував того, але влучив у поперечку. Натомість, вже на останній хвилині тайму, вишгородська команда заробила право на штрафний удар і вдало реалізувала його. Бондаренко поцілив у нижній кут воріт Дяченка і відкрив рахунок у матчі.

По перерві “Оболонь-Бровар” додав в активності, з кожною атакою все сильніше штурмуючи володіння “Діназу”. На 61-й хвилині “червоно-чорні” порушили правила у боротьбі з Тимуром Рустамовим. Ілля Коваленко виконав простріл зі штрафного і Артем Фаворов замкнув подачу на дальній штанзі – 1:1. Футболісти з Вишгороду відповіли неебезпечним ударом зі штрафного. Максим Іванов впорався з пострілом, але послідував удар на добивання, однак й тут Іванов був на висоті. В подальшому “біло-зелені” повністю контролювали хід поєдинку, як в ігровому, так і в територіальному плані. Проте, забити бодай ще один м’яч їм так і не вдалося – вишгородці діяли досить компакто на кожному клаптику поля, вправно руйнуючи усі атаки нашої команди.

Доля матчу вирішилась у серії післяматчевих пенальті, у якій сильнішими і точнішими виявились футболісти аматорського клубу. Максим Іванов один м’яч відбив, але неточні удари Фаворова та Лук’янця поставили крапку у протистоянні.