Меморіал Щанова. Чвертьфінал. “Оболонь-Бровар” – “Рубін” Пісківка – 3:0

Меморіал Щанова. 21. 02. 2015. Чвертьфінал. “Оболонь-Бровар” – “Рубін” Пісківка – 3:0 (1:0).

“Оболонь – Бровар”: М. Iванов, Кiцута (Шевченко, 56), Аблiтаров (Грабчак, 76), Рустамов (Майданевич, 69), Гордiйчук (Яцик, 69), I. Коваленко (Лук’янець, 67), Корнєв (К. Коваленко, 67), Корольчук (Литовчак, 76), Продан (Шваб, 61), Фаворов (Проневич, 46), Шевчук (Сахнюк, 61).

Голи: 27, 52, автоголи, – 58, Продан

Чвертьфінальний матч на меморіалі Щанова прогнозовано видався досить простою прогулянкою для команди Сергія Солдатова.

Суперником «пивоварів» у поєдинку однієї четвертої фіналу був скромний «Рубін» з пісківки, головним тренером якого наразі є добре відомий оболонцям Сергій Конюшенко. Власне, для колишнього тренера «Оболоні» зіграти достойно проти майже рідного для нього колективу було справою честі. Втім, «біло-зелені» впевнено і без зайвих проблем переграли пісківську команду

У перші 20 хвилин зустрічі чудові нагоди відкрити рахунок мав Артем Корольчук, однак м’яч вперто не ліз у ворота. Гордійчук, після подач Коваленко з кутового, двічі опинявся на ближній штанзі і головою пробивав по воротах, але Рубіну все щастило. Проте, очевидно, що підопічних Конюшенка нічого не навчили випади Павла і вже в третій раз, в ідентичній ситуації, послідувала подача Іллі з кутового, Гордійчук знову виривається на ближню, нав’язує боротьбу, а футболіст «Рубіну» переправляє м‘яч у власні ворота. Автогол помітно деморалізував пісківців і «біло-зелені» продовжили насідати на володіння  суперника. Кілька стовідсоткових моментів не використав височенний Корольчук. До речі, завдаючи удари головою з вигідних позицій. Коваленко і Шевчук звично шматували фланги, однак перша половина матчу так і закінчилась з мінімальною перевагою «пивоварів» у рахунку.

Другий тайм також пройшов під диктатом «Оболоні-Бровара». І знову на боці оболонців були футболісти «Рубіна». На 52-й хвилині матчу «біло-зелені» організували атаку через правий фланг, послідував навіс  у штрафну противника, Артем Корольчук опинився в районі 11-ти метрової позначки, головою пробив по воротах і м’яч від гравця пісківців влетів у сітку – 2:0. Через кілька хвилин, скориставшись неуважністю і розгубленістю суперника, «пивовари» забили третій м’яч команді Конюшенка.  Василь Продан у штрафному майданчику  перехопив невдалий пас голкіпера «Рубіна» на захисника, зблизився з рамкою і майстерно пробив у дальній кут – 3:0. До завершення матчу залишалось ще достатньо часу, аби довести рахунок до непристойного, але голів у матчі більше не відбулося. Сергій Солдатов, вже традиційно, використав велику кількість замін у другій половині тайму, дозволивши пограти майже усім футболістам, які наразі є у складі його команди. Чергова перемога «Оболоні-Бровара» послужила чудовим подарунком президенту «біло-зелених» Олександру Слободяну в день його народження.

Нагадаємо, що півфінальний матч «пивовари» проведуть у понеділок, 23-го лютого, проти вишгородського ФК “Діназ”.