Меморіал Щанова. 5-й тур. “Шахтар” Донецьк (мол.) – “Оболонь-Бровар” – 1:2

Меморіал Щанова. 20.02.2015. 5-й тур. “Шахтар” Донецьк (мол.) — “Оболонь-Бровар” 1:2(1:0).

«Оболонь-Бровар»: Дяченко, Березанський (Кіцута, 78), Iщенко (Гордiйчук, 46), Самотуга (Улянченко, 60), Шваб (Продан, 63), Грабчак (I. Коваленко, 63), Сiренко (Бойченко, 46), Лук’янець (Шевчук, 63), Фаворов (Яцик, 60), К. Коваленко (Рустамов, 78), Литовчак ( Борисенко 46).

Голи: 27 – ?, – Фаворов, 47, Продан, 87

Попередження:

Оболонь-Бровар — Фаворов, Шваб, Іщенко, Гордійчук

П’яту перемогу поспіль здобули підопічні Сергія Солдатова на тунірі імені Щанова. Цього разу у доволі напруженому поєдинку під натиском «пивоварів» капітулював молодіжний склад донецького «Шахтаря».

Останній матч групового турніру майже нічого не вирішував для команди «оболонців», тому у першому таймі, проти юних футболістів з донецька, тренерський штаб «біло-зелених» надав можливість проявити себе низці молодих гравців. Власне, через певну не зіграність цього складу «пивоварів», футболісти суперника виглядали у деяких компонентах гри більш злагоджено (наприклад у володінні м’ячем), хоча й моменти створювали саме наша команда, у перші 20 хвилин зустрічі. З вигідної позиції пробивав Артем Фаворов, але голкіпер вдало вибрав позицію і приборкав м‘яч. А вже через декілька хвилин все той же Фаворов влучив у поперечку. Павло Лук’янець, своїми прихованими передачами, виводив віч-на-віч з воротарем донеччан Самотугу та Литовчака. Проте, якщо першому не вдалося переграти кіпера, то Мар’ян пробив повз ворота… Не використавши свої моменти, зіграло відоме правило: «не забиваєш ти – забивають тобі». На 27-й хвилині матчу Березанський, віддаючи пас на Дяченка, зіграв не уважно і гравець «шахтарів» перехопив м’яч, вийшов на побачення з Олександром і відкрив рахунок у матчі. До завершення першої половини протистояння «Оболонь-Бровар» кілька разів міг відновити статус «кво», однак все марно…

У другому таймі, у складі команди Солдатова, на полі з’явилися досвідчені Кіцута, Продан, Гордійчук, і гра дещо змінила свій відтінок – оболонці помітно домінували. Вже на 47-й хвилині другої половини двобою, Артем Фаворов заробив право на штрафний удар поблизу штрафної суперника і сам же, у своєму фірмовому стилі, виконав стандарт, не залишивши голкіперу жодного шансу – 1:1. Далі обидва колективи діяли досить жваво, на хороших швидкостях, час від часу обмінювались напівмоментами, а з виходом Іллі Коваленка «пивовари» додали в активності на флангах та на підступах до штрафного майданчика «гірників». Ближче до завершення поєдинку «біло-зелені» відчутно притисли юних «шахтарів» до їхніх воріт. Так, Коваленко небезпечно пробивав зі штрафного у дальню дев’ятку, однак воротар «помаранчево-чорних» перевів «кулю» на кутовий. Все той же Ілля виконав подачу з кутового прапорця, послідувало кілька ударів по воротах суперника, однак безрезультатно. Останнім до м‘яча приклався Василь Продан і його постріл виявився вирішальним – 1:2! Попри забитий гол, «оболонці» не лишали спроб збільшити перевагу і на доданих хвилинах Коваленко міг забивати третій гол, але з кута штрафної пробив повз дальню дев’ятку.

Отже, чергова перемога «пивоварів», хоча й не дуже проста, забезпечила їм вихід з групи з першого місця. Вже завтра, 21-го лютого, на нас чекає чвертьфінальний матч нашої команди. Протистояти нам буде Рубін з Пісківки, головним тренером якої є екс-тренер ФК “Оболонь” Сергій Конюшенко. Початок матчу о 13:00!