Матч «Оболонь-Бровар» – «Скала» – без глядачів!

Восьмого травня відбулося засідання Виконавчого комітету ФФУ , де було прийнято ряд рішень виходячи з непростої ситуації в Україні . Члени Виконкому пішли назустріч наполегливим проханням Міністерства внутрішніх справ України і прийняли рішення проводити матчі 33-го туру чемпіонату України другої ліги без уболівальників.

Відповідно до заяви ПФЛ, усі матчі пройдуть згідно з календарем. Таким чином, наш матч проти «Скали» з міста Стрий, відбудеться як і заплановано 11 травня, але без глядачів.

 

Витяги з рішення Виконкому ФФУ від 8 травня 2014 :

– Матчі 29 -го туру чемпіонату України з футболу серед команд прем’єр -ліги , 27 -го туру змагань серед команд першої ліги та 33- го туру змагань серед команд другої ліги , а також фінального матчу Кубка України з футболу сезону 2013/ 2014 рр. . , проводити без присутності глядачів.

– Не проводити зазначені матчі на території Донецької , Луганської , Одеської та Харківської областей; – ОПФКУ «Прем’єр-ліга » та ОФК « Професіональна футбольна ліга України » по можливості врахувати клопотання МВС України щодо проведення зазначених матчів у будні дні та в робочий час ;

– Питання щодо клопотання МВС України при організації проведення 30 -го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр -ліги , 28 -го та наступних турів змагань серед команд першої ліги , 34 -го та наступних турів змагань серед команд другої ліги розглянути додатково.

За ходом зустрічі ви зможете спостерігати за посиланням: http://football.sport.ua/online/23463

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”

2 Responses

Leave a Reply