Кубок Щанова. Другий тур. РВУФК – Оболонь-Бровар – 0:4!

Кубок Щанова. 15.02.2015. 2-й тур. РВУФК – «Оболонь-Бровар». 0:4(0:2).

«Оболонь-Бровар»: Дяченко (Футболіст на перегляді – 46), Кіцута (футболіст на перегляді – 46), Корнєв (Грабчак – 46), Гордійчук ( Футболіст на перегляді – 46), Рустамов (Березанський – 46), Проневич (Улянченко – 66), Слободян (Сахнюк – 26), Шевчук ( К. Коваленко – 46), Продан (Корольчук – 46), І. Коваленко (Шваб – 46)

Голи: І.Коваленко, 12, Лук’янець, 33, Шваб, 58, Улянченко, 89.

Попередження: Корольчук, 75, Улянченко, 80.

ФК «Оболонь-Бровар» зіграв свій перший поєдинок на цьогорічному меморіалі Щанова. У матчі проти київського РВУФК «пивовари», у кожному з таймів, двічі розписались у воротах суперника.

Характер зустрічі можна було передбачити заздалегідь, адже сьогодні досвідченим футболістам «оболонців», згідно з календарем турніру, випало позмагатись зі значно молодшими за віком, юними гравцями РВУФК. Стартові хвилини матчу лише підтвердили беззаперечного фаворита двобою. Василь Продан, на 5-й хвилині, влучив у штангу, ніби відразу натякаючи, що супернику буде непереливки. І дійсно, вже наступна осмислена атака «біло-зелених» завершилась взяттям воріт. Олег Слободян вдало поборовся за м‘яч, віддав на Іллю Коваленка і той відправив сферу повз голкіпера опонентів – 0:1.

Далі усе розвивалось, як по-накатаній. Активний Василь Продан змарнував два виходи віч-на-віч з молодим голкіпером РВУФК, а все той же Ілля Коваленко з лінії воротарської пробив над поперечкою, після пасу Григорія Сахнюка. Другий гол мав би відбутись значно раніше, але м’яч вперто не хотів лізти у сітку воріт суперника. Лише на 33-й хвилині, після подачі Лук’янця з кутового, Павло Гордійчук блискуче зіграв на випередження у штрафному майданчику і ударом головою, майстерно відправив «кулю» у дальній кут – 0:2. Після голу Павла захист суперника продовжував тріщати по швах. Спочатку Ілля Коваленко не використав чудову нагоду збільшити перевагу, виходячи один-на-один з голкіпером, а під завісу тайму Павло Лук’янець, пробиваючи на техніку, влучив у поперечку воріт Владислава Редька.

У другому таймі Сергій Солдатов виставив майже повністю інший склад і противнику навіть вдалося організувати кілька «вилазок» на ворота «пивоварів». Проте, ці «вилазки» були одиночними і не несли у собі серйозної загрози. «Біло-зелені» й надалі продовжували впевнено контролювати хід поєдинку та створювати гольові моменти біля володінь суперника. Так, на 54-й хвилині Артем Корольчук влучив у штангу, а вже на 58-й дещо виправився, віддаючи гольову передачу на Шваба. Володимир отримав м’яч на куті вортарської і спокійно вразив ціль. За рахунку 0-3 височенний Корольчук мав ще кілька нагод збільшити перевагу своєї команди, однак Артемові не вистачало холоднокровності та впевненості у завершальній стадії. Проте, вже у кінцівці другої 45-ти хвилинки, «оболонцям» все ж таки вдалося добити своїх візаві. Юний Улянченко, отримав м’яч у штрафній площадці номінальних господарів і прицільно пробив повз голкіпера, встановивши остаточний рахунок у зустрічі – 0:4.

Отже, перші три очки на турнірі імені Щанова командою Сергія Солдатова здобуті. Вже завтра, о 12.00 на «пивоварів» чекає наступний матч змагання. Суперником «біло-зелених» буде Локомотив-Інтернаціонале.