Кубок Київщини — 2016: «пивовари» зазнали розгромної поразки!

На минулих вихідних дублери ФК «Оболонь Бровар» зіграли свій матч в 1/8 фіналу Кубка Київщини — 2016 та зазнали нищівної поразки від ФК Путрівка. Таким чином, юні «оболонці» припинили свою участь у Кубку Київщини на стадії 1/8 фіналу.

КУБОК КИЇВЩИНИ-2016. 1/8 фіналу. 2 липня, субота

ФК ПУТРІВКА — ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — 4:0 (Куроченко, 3, 57, Лагутін, 48, Піонт, 78).

«Оболонь — Бровар» — 2: Зоря — Багінський, (Деркач, 70), Казмірук (Марченко, 60), Прокопенко, Гамула, гравець, Гурмак (Рябцев, 20), Лисенко, Борисенко (Шевчик, 65), Ткач (Єлесеєв, 60), Литченко.

Головний тренер: Валерій Іващенко.

Після матчу помічник головного тренера дублю «пивоварів» Олександр Антоненко був небагатослівний, — «Хлопцям потрібно якнайшивдше забути цей поєдинок… а тренерам з’ясувати причини цієї болісної поразки…».

Кубковий матч став останнім поєдинком підопічних Валерія Іващенка у першій частині сезону. Наразі команда пішла у відпустку, яка триватиме до кінця липня.

Нагадаємо, що за підсумками 13-ти турів Чемпіонату Київщини у вищій лізі наш «Оболонь Бровар»-2 посів 4-ту сходинку у турнірній таблиці та пішов на перерву у когорті лідерів. Відновлення чемпіонату заплановано на 13 серпня.

Прес-служба ФК «Оболонь Бровар». 

 

Leave a Reply