Воротарі: Олійник Андрій, Онопко Віталій, Циганок Владислав

Захисники: Борзенко Сергій, Буличов Олександр, Вовкодав Сергій, Волошин Дмитро, Дугієнко Олександр, Курелєх Валерій, Пасічниченко Роман, Прошутя Ігор, Черній Костянтин

Півзахисники: Апришко Євген, Гаді В’ячеслав, Коваленко Єгор, Іванов Єгор, Саркісян Ваге, Стебловський Сергій, Степанчук Сергій, Тининик Анатолій, Фатій Роман, Ченбай Сергій

Останні 5 матчів ФК «Кремінь» Кременчук:

11.10.2014 «Реал Фарма» — «Кремінь» —2:2

23.10.2014 «Енергія» НК — “Кремінь» — 2:5
31.10.2014 “Арсенал-Київщина” — «Кремінь» — 2:5

08.11.2014 «Кремінь» — «Кристал» — 2:0

Статистика у нинішньому чемпіонаті:

3 місце, 30 очок, 15 матчів, 9 перемог, 3 нічиї та 3 поразки. Різниця м‘ячів: 34-18

Травмовані:

Оболонь-Бровар”: Сіренко

«Енергія» НК: —

Дискваліфіковані:

Оболонь-Бровар”: —

Кременчуцький “Кремінь” у нинішньому сезоні демонструє неабияку впертість та жагу до боротьби за місце під сонцем. Команда Сергія Свистуна вважається чи не найнезручнішим суперником для усіх команд другої ліги. Власне, саме поєдинок між “Оболонь-Бровар” та “Кременем” мав би стати центральним матчем у першому турі змагання, однак через трагічну загибель Олега Бабаєва зустріч так і не відбулась, тому у найближчу суботу обидва клуби зійдуться у принциповому протистоянні, у якому не буде місця бодай найменшій розслабленості. Ще б пак, адже обидва колективи мають що довести один одному. Ще живі у памяті вболівальників та самих футболістів останні дві зустрічі між командами.

Біло-зелений” слід. Особливе відношення для конкретних фігур

Є лише два футболіста, що пограли у складі обох клубів — це нинішній воротар «Кременя» Віталій ОНОПКО, який у 2013 році виступав за «Оболонь-Бровар», і молодий нападник Микита ВОВЧЕНКО. Більше детальну інформацію про вищезгаданих гравців читайте у превю до матчу 10-го туру

Передматчеві інтервю

Анатолій Кіцута (захисник ФК «Оболонь-Бровар»)

Те, що ми вже забезпечили собі перше місце у 2014-му році ні на краплину нас не розслабляє, а навпаки — стимулює до перемоги. Тим більше, що у Кременчуці нам доведеться зіграти з командою, яка посідає третю сходинку у турнірній таблиці, і якщо нам вдасться здобути перемогу, то відірвемось від найближчих переслідувачів на суттєву відстань.

Володимир Шваб (півзахисник ФК “Оболонь-Бровар»)

Ні для кого не секрет, що ми їдемо у Кременчук лише за перемогою. А те, що для нашого тренера матч з Кременем буде ювілейним лише додасть нам мотивації на футбольному полі. Усім нам буде приємно порадувати Сергія Вікторовича перемогою у такому важливому поєдинку.

Короткий екскурс. Останні дві зустрічі між командами

«Кремінь» Кременчук «Оболонь-Бровар» Київ1:0 (0:0)

05.04.2014. 26 тур. Кременчук. Стадіон Кремінь-Арена. 1500 глядачів.

Арбітр: Семенов А.С. (Дніпропетровськ).

Гол: Є. Іванов, 67 (1: 0).

«Оболонь-Бровар»: Мусієнко; Кіцута; Майданевич (Лещенко, 78); Іашвілі (Проневич, 86); Корнєв; Гордійчук (Лук’янець, 78); Бровченко (Корольчук, 71); І. Коваленко (Заваров, 84); В. Продан; Фаворов; Гаранян.

Запасні: Березанський; О. Дяченко.

Попередження: Гордійчук, 16; І. Коваленко, 65; Кіцута, 68.

Тренер – Сергій Солдатов.

«Оболонь-Бровар» Київ — «Кремінь» Кременчук — 2:1 (1:0)

29.09.2014. 10 тур. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена». 800 глядачів.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів).

Голи: В. Продан, 8 (1:0), Вовкодав, 54 (1:1), І. Коваленко, 57 (2:1).

«Оболонь-Бровар»: Федорівський; Корнєв; Гордійчук; Кіцута; Проневич; Бровченко (Майданевич, 90+3); В. Продан (Сахнюк, 90+1); Рустамов (Лук’янець, 90+5); О. Слободян (Шваб, 67); Фаворов; І. Коваленко (Корольчук, 83).

Запасні: Циркуненко; Мусієнко.

Попередження: Проневич; І. Коваленко.

Матч 10-го туру у Києві, на «Оболонь-Арені» вийшов доволі складним для обох команд. «Пивовари спромоглися на швидкий гол, однак вже на 9-й хвилині другого тайму Вовкодав, фантастичним ударом метрів з 25-ти, зрівняв рахунок у матчі. Проте, три хвилини потому Коваленко відновив перевагу  «пивоварів» і, у підсумку, саме гол Іллі став переможним для «оболонців» у непростому поєдинку.