Костянтин Коваленко: «Тренери намагаються підібрати ключики до футболістів, і це їм вдається»

Захисник «пивоварів» Костянтин Коваленко поділився думками щодо майбутнього матчу своєї команди проти «Черкаського Дніпра».

«Як команда готується до матчу? В середині тижня провели товариський матч проти молодіжного складу «Сталі» (Кам’янське), в якому деякі хлопці отримали цінну ігрову практику. В основному, ведеться психологічна підготовка, щоб забезпечити натхнення на майбутній матч», – розпочав Костянтин.

«Які очікування від майбутнього протистояння, зважаючи на те, що в першому колі програли супернику? Минуле вже забуто, а майбутнє закрито. Ніяких очікувань немає, але є великий інтерес до гри».

«Дві перемоги поспіль? Тренери намагаються підібрати ключики до футболістів, і це їм потроху вдається. Вони пояснюють нам, який настрій повинен бути присутній під час гри. У свою чергу, гравцям подобається щирий і сміливий футбол».

«Суперник вже 4 матчі поспіль не знає смаку перемог? «Черкаський Дніпро», швидше за все, захоче перемогти. Але ми дуже пишаємося емблемами «Оболоні» на футболках, тому наш пріоритет також атака».

«За рахунок чого команда збирається перемагати «Черкаський Дніпро»? Ми не можемо підпорядкувати собі результат матчу, але старання – ось що можна запропонувати в цей вечір», – впевнено заявив Костянтин Коваленко.

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”.