Тренерський штаб та адміністрація

DSC_0146

Валерій Іващенко                Головний тренер

DSC_0153

Олександр Антоненко           Тренер

DSC_0172

Михайло Макуха        Адміністратор

 

 

 

 

 

 

 

 

Воротарі

Коваленко Сергій Україна 19.05.1997
Бугаєнко Олександр Україна 27.01.1997
Осташевський Микита Україна 21.08.1996

Захисники

Бойченко Нікіта Україна 08.07.1996
Казмирук Назар Україна 22.01.1996
Ненько Павло Україна 11.01.1996
Порохня Андрій Україна 17.02.1997
Вислевський Олександр Україна 18.04.1997
Магарашвілі Ліван Грузія 24.03.1997
Мартиненко Дмитро Україна 22.02.1997
Глоба Ростислав Україна 11.04.1998
Березанський Ігор Україна 19.08.1996
Багінський Максим Україна 04.10.1997

Півзахисники

Улянченко Владислав Україна 18.07.1997
Яцик Костянтин Україна 18.06.1997
Мартинов Олександр Україна 07.05.1997
Борисенко Іван Україна 01.10.1997
Деркач Ярослав Україна 10.01.1998
Трофименко Ян Україна 05.06.1998
Д’яков Олександр Україна 01.05.1997
Верхоланцев Євген Україна 28.01.1998
Островський Денис Україна 20.08.1998

Нападники

Рябцев Владислав Україна 22.06.1996
Грабчак Святослав Україна 04.03.1996
Сіренко Владислав Україна 16.01.1997
Прокопенко Єгор Україна 24.05.1998
Семенченко Валентин Україна 09.04.1998