Клуби та ПФЛ підвели підсумки першої половини сезону

Вчора, 30 листопада, у Будинку футболу пройшло засідання Ради ліг ПФЛ, в якому взяли участь представники клубів (серед них спортивний директор “Оболонь-Бровар” Олександр Різничено) та президент Федерації футболу України Андрій Павелко. 

Першочергово представники клубів заслухали звіт керівника ПФЛ Сергія Макарова за підсумками осінньої частини змагань. Президент організації відзначив позитивну тенденцію у підвищенні інтересу вболівальників до поєдинків Другої ліги та продовження падіння середньої відвідуваності зустрічей Першої ліги. Загалом, дві ліги в першому півріччі сезону 2017/18 зібрали 420739 глядачів.

Президент ФФУ Андрій Павелко висловив думку, що дискусії з приводу реформування українського футболу мають тривати задля покращення кінцевого результату. Утім, президент ФФУ закликав не зволікати.

«Клуби мають поважати та слухати як один одного, так і організаторів змагань. Ми маємо велику країну, тому слід думати, як краще оптимізувати витрати, щоб зекономлені кошти вкласти у розвиток інфраструктури, дитячо-юнацьких шкіл. У майбутньому це дасть значний поштовх нашому футболу», – сказав Андрій Павелко.

Насамкінець клуби ухвалили рішення, згідно з яким чемпіон другої ліги визначатиметься за підсумками одного матчу між чемпіонами Груп А та Б. Нагадаємо, що навесні стартує третє коло у другій лізі. По його завершенню визначиться володар “золотих” та срібних нагород у очному протистоянні переможців. А головне – переможець отримає перехідний красень кубок Другої ліги (на фото). Обидві команди, які посядуть друге місце у своїх групах будуть нагороджені “бронзовими” медалями. 

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар” за матеріалами PFL.UA.