ГОРДІйчук за перемогу! “Реал-Фарма” – “Оболонь-Бровар” – 1:2!

Чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги, 23-й тур. 10.05.2015. Одеса, стадіон “Іван”. “Реал Фарма” Овідіополь – “Оболонь-Бровар” Київ – 1:2 (1:1).

“Реал Фарма”: Кравченко – Балан, Новицький, Базан, Бабенцов, Бичков (Колода, 77), Малиш, Вдовиченко (Нестеренко, 82), Михальчук (Шестаков, 61), Лиховидов (Фаюк, 23), Степанишин (Якименко, 59)

“Оболонь-Бровар”: Федорівський – Рустамов, Корнєв, Аблітаров, Кіцута – К. Коваленко, Фаворов, Сахнюк (Майданевич, 90+4), Слободян (Шевчук, 53) – Корольчук (І.Коваленко, 53), Продан (Гордійчук, 86)

Голи: Сахнюк, 29, Гордійчук, 90+3, – Малиш, 34

Попередження: Корнєв, Корольчук, Рустамов – Михальчук, Бичков, Малиш, Нестеренко

У минулому турі ФК “Оболонь-Бровар” здобув надважливу перемогу над Кременчуцьким “Кременем”, у результаті якої “оболонці” відірвалися від третього місця на цілих 8 очок. Втім, не варто забувати, що боротьба за перше місце триває, і команда Сергія Солдатова у кожному матчі ставить перед собою завдання грати на перемогу.

Місто – герой Одеса зустріло Киян теплою погодою, однак газон стадіону “Іван” був надто високим, аби демонструвати швидкий футбол. Незважаючи на це, гра зі стартових хвилин відбувалась у доволі динамічному ключі. У першій 10-ти хвилинці Артем Фаворов старанно загрожував воротам овідіопольців, але справа до гольових моментів не доходила. Господарі ж будували свої атаки через швидкий вихід з оборони: проривались флангами, а також використовували стандартні положення. В кількох десятках метрів від воріт Федорівського час-від-часу, голосно стукаючи колесами, проїжджав товарний потяг, ніби сповіщаючи, що ось-ось буде жарко. Так і сталося: На 29-й хвилині тайму, після вкидання біло-зеленими ауту у штрафну Реал Фарми, мяч пройшов повз Корольчука, але Сахнюк впіймав кулю і відправив вже у пусті ворота. Невдала гра Кравченка призвела до взяття воріт. Пропущений гол змусив команду Зубкова додати у грі і вже через кілька хвилин Степанишин опинився на ударній позиції і міг зрівнювати рахунок, але Андрій Корнєв, в останній момент, заблокував удар нападника. Проте, через мить, господарі заробили право на штрафний: послідувала навісна передача з флангу у штрафну і Станіслав Малиш легким дотиком ноги переправив мяч у сітку воріт — 1:1. Ближче до завершення тайму Артем Фаворов блискучим ударом лівою у верхній дальній кут рамки Кравченко міг відновити перевагу своєї команди, однак не менш ефектифно зіграв й голкіпер, перевівши “снаряд” на кутовий.

Друга половина зустрічі розпочалась ще більш активно, аніж перша. Реал Фарма щохвилини нарощував темп своїх атак, сподіваючись у два-три паси організувати результативний момент. Так, після подачі з кутового, головою пробивав Степанишин — трохи вище поперечки. Загалом, у першій половині тайму “фармацевти” виглядали досить “заряджено” і багато переміщувались по полю. Втім, ближче до середини другої 45-ти хвилинки, “оболонці” переломили хід матчу на свою користь і заволоділи ігровою ініціативою. Момент за моментом почав виникати біля воріт Реал Фарми. В основному загроза надходила збоку Артема Фаворова. Кілька поспіль небезпечних ударів півзахисника молодіжної збірної України могли збільшити перевагу “біло-зелених” і забезпечити комфортний рахунок для нашої команди. Однак, один епізод перевершив усі попередні. Артем увірвався у штрафну Реал Фарми по лівому фланзі і пробив у дальній кут воріт — мяч дивом не опинився у сітці!

Варто також відзначити, що у другому таймі деякі рішення бокового арбітра поєдинку викликали шквал незадоволення та критики як збоку однієї, так і збоку іншої команди. Проте, це вже зовсім інша історія.

Завершальні 10 хвилин двобою пройшли під акомпанемент атак “Оболоні-Бровара”. Господарі помітно підсіли фізично і цим гріх було не скористатись. Як тільки не намагались атакувати підопічні Солдатова, але мяч вперто не ліз у ворота! Справжні навали на володіння Кравченка не закінчувались успіхом для гостей. Вже у доданий арбітром час Ілля Коваленко проривався лівим флангом і заробив штрафний удар. Сам Ілля й викононов навісну передачу у карний майданчик суперників, а Павло Гордійчук, прицільним ударом головою, приніс перемогу своїй команді! Неймовірна, вражаюча кінцівка і феєрична звитяга пивоварів!

Крокуємо до першої ліги разом! З перемогою, друзі!