Гольова феєрія “Оболонь-Бровар U19” та “Атлетика U19”

Вчора, 2-го травня, на навчально-тренувальній базі “Оболонь” в місті Бучу відбувся матч 15-го туру першості України серед команд U19. Нагадаємо, в попередньому турі наші юніори на “Оболонь-Арені” зіграли внічию з ДЮСШ-15, і зменшили свій відрив від найближчого переслідувача усьго до 2-х очок. Отже, турнірна мотивація була надвисокою, що як виявилося пізніше, дозволило глядачам побачити справжню гольову феєрею з боку обох команд.

І справді, перший гол довго чекати не довелося. Перша ж подача кутового завершилася точним ударом у виконанні Ярослава Дишканта. Щоправда, по своїм воротам – автогол. Такий початок матчу аж ніяк не влаштовував пивоварів, для яких пропущений м’яч став своєрідним “каталізатором” протягом наступних 85 хвилин.

Зрівняти рахунок “біло-зеленим” вдалося також після виконання стандартного положення. Потопальський скористався гарною подачею партнера й головою відправив м’яч у сітку воріт. Забитий м’яч, здавалося, ще більше додав віри у власні сили нашим юніорам, які один за одним створювали моменти біля воріт гостей. Щоправда, на заваді майже в усіх моментах ставав голкіпер одеситів. Лише на 40-й хвилині зустрічі кращому бомбардиру Ткачу вдалося відправити м’яч у самісіньку “дев’ятку” – без шансів для голкіпера. А вже чи не в наступній атаці Михайло Левенець подвоїв перевагу, реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером. Отже, за рахунку 3-1 команди відправилися до роздягалень.

Незважаючи на перевагу за рахунком, й на ще більшу ігрову, в другій половині зустрічі гравці Оболонь-Бровар не знизили темп гри, продовжуючи створювати моменти біля воріт одеської команди. Щоправда, реалізація створених моментів не дозволила довести рахунок до розгромного, натомість гравцям “Атлетика” вдалося скоротити відставання у рахунку завдяки добиванню після подачі зі штрафного. Відповідь господарів не заставила себе довго чекати. Островський з-за меж карного майданчика не залишив шансів голкіперу. А вже за декілька хвилин м’яч знову опинився у сітці воріт одеситів. Левенець виконав флангову подачу, яку головою замкнув Іванюк. Встановити остаточний рахунок у матчі вдалося Аракеляну, який вдало виконав штрафний метрів з 35-ти.

Отже, 6-2 крупна перемога “Оболонь-Бровар U19”, яка дозволяє зберегти першу сходинку в групі за 3 тури до завершення чемпіонату.

Оболонь-Бровар: Дьохтяр (Пишний), Покойовий, Потопальський, Чобанов, Кузьменко (Лаврієнко), Левенець (Шаміч), Островський (Козленко), Дишкант, Чистяк (Аракелян), Ткач (Студінікін), Рафальський (Іванюк)

Голи: Потопальский, Ткач, Левенець, Островський, Іванюк, Аракелян – ?;?.