ФК “Оболонь Бровар” зіграв внічию.

Головний тренер “пивоварів” Сергій Ковалець не став змінювати склад в порівнянні з останнім гостьовим поєдинком, тому на поле “Оболонь Арени” вийшли всі ті,хто й починав у “старті” в Петровому. Гра розпочалася з атак “біло-зелених”, проте саме гості СК “Дніпро-1” першими відкрили рахунок у матчі. Олег Кожушко віддав передачу на Ореста Кузика і той метрів з дванадцяти на правому фланзі, влучно пробив у дальній кут воріт Назарія Федорівського. Надто швидкий пропущений м’яч не передавав всю “картину” ситуції на полі. ФК “Оболонь Бровар” продовжував гостро атакувати, зокрема на 17 хвилині Олександр Гуськов досить вдало пробивав по воротах. Вже за хвилину після подачі з кутового Микита Безуглий головою вдарив по воротах дніпрян, але чітко зіграв воротар СК “Дніпро-1” Андрій Кліщук. “Біло-зелені” щохвилини нарощували перевагу, йшли великими силами вперед. Варто сказати, що до перерви “пивовари” мали обов’язково забивати. Двічі мав “записати” своє прізвище на табло Олександр Гуськов, Євгеній Шевченко зі штрафного не влучив у верхній кут воріт, а після подачі кутового Безуглий пробив головою у стійку. Міг відзначитися й Араміс Кузін, який після подачі Гуськова пробив головою вище поперечини. Тож у підсумку команди пішли на перерву з рахунком 1:0 на користь СК “Дніпро-1”.

Другий тайм розпочався знову ж таки з атак “Оболонь Бровар”. Чудову нагоду відзначитися мав Олександр Гуськов. Потім був штрафний у виконанні “десятки” команди господарів Олега Слободяна, який влучив у поперечину, а під час добивання Араміса Кузіна м’яч з лінії воріт виніс Максим Лопирьонок. Перебіг подій на полі говорив тільки одне, що рано чи пізно “пивовари” мали відзначитися забитим м’ячем і це на 64-й хвилині вдалося втілити в життя. Відзначився вже другий матч поспіль Араміс Кузін ударом під поперечину, з передачі півзахисника “оболонців” Ігоря Мединського. Після того, як рахунок зрівнявся гра вже пішла на зустрічних курсах. Чудові моменти були у гравців дніпрян та “пивоварів” відповідно – Ореста Кузика та Араміса Кузіна. У підсумку нічия – 1:1.

Оболонь Бровар (Київ) – СК Дніпро-1 – 1:1 (0:1)

15.05.2019, 19:00, 24-й тур. Київ, «Оболонь Арена». 500 глядачів.

Арбітр: Роман Блавацький (Львів). Асистенти арбітра: Антон Ісаєв (Запоріжжя) та Юрій Синишин (Івано-Франківськ). Четвертий арбітр: Олександр Сахно (Київська область). Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

Оболонь Бровар: Федорівський, Безуглий, Гуськов (Ковбаса, 68), Єфремов, Кузін (Деребчинський, 84), Мединський, Покотилюк, Семенко, Слободян (Островський, 81), Шевченко, Шишка.

Запасні: Тюрін, Литвиненко, Гурмак, Коваленко, Корнєв, Косовський, Степаненко.

Головний тренер: Сергій Ковалець

СК Дніпро-1: Кліщук, Романюк (Бровченко, 58), Лопирьонок, Очігава, Польовий, Батагов, Когут, Сніжко (Шаповал, 86), Назаренко, Кузик (Чичиков, 71), Кожушко (Яворський, 71).

Запасні: Бабічин, Чеботаєв.

Головний тренер: Дмитро Михайленко

Голи: 0:1 – 5, Кузик, 1:1 – 64, Кузін

Попередження: Гуськов, 38, Семенко, 48, Романюк, 54, Польовий, 61