ФК “Оболонь-Бровар” завершив другий етап підготовки

Сьогодні, 9-го лютого, для футболістів ФК “Оболонь-Бровар” завершився другий етап підготовки до весняної частини змагань. Підсумовувала збір контрольна зустріч з представником Першої ліги – ПФК “Суми”.

Відкрити рахунок “пивоварам” вдалося в середині першої половини зустрічі. Терехов чудовим ударом зі штрафного не залишив шансів голкіперу сумчан Бубенцову. Втім, гостям вдалося відігратися вже за декілька хвилин. Також, зі стандартного положення. Лиховидько наніс точний удар по володінням Ситникова. А вже у другому таймі гості вийшли вперед. Сумчанам декількома передачами вдалося розрізати оборону киян, а Лиховидько наніс точний удар з-за меж карного майданчика. У підсумку – 1-2 на користь сумської команди.

Завтра на команду очікує вихідний день, а вже вніч з 11 на 12 лютого “пивовари” у вирушать на третій збір до Туреччини.