ФК “Оболонь Бровар Ю19” здобуває чергову перемогу та виходить до стикових матчів.

Матч для нашої команди видався дуже легким, хоча й перший м’яч було забито аж на 33 хвилині. “ДЮСШ-15” перед матчем посідала 9 місце, а юні “пивовари” вже виконали своє завдання – вихід до стикових матчів за право стати чемпіонами в Першій лізі. Нагадаю, що “оболонці” діючі чемпіони Першої ліги.

Матч розпочався з постійних атак та відчутної переваги “біло-зеленої” команди.

На 33-й хвилині “оболонці” отримали шанс відкрити рахунок Дмитро Шамич своєю нагодою цілком скористався. Тож 1:0 після першої половини гри.

Старший тренер “оболонців” Олег Мазуренко впродовж з 60-ї по 84-у хвилину провів всі 7-м замін. Майже в середині другого тайму, на 64-й хвилині “пивовари” подвоїли перевагу. На цей раз відзначився Марлен Чобанов. Гості на 72-й хвилині матчу заробили “11-ти метровий” та реалізували його. Проте він ні на скільки не змінив перевагу майбутнім гравцям першої команди “пивоварів”!

На 81-й та 90+1-й хвилині двічі відзначився Єгор Цикало

Після 20 турів “Оболонь Бровар” Ю19 продовжує лідирувати у своїй групі, на два очки випереджаючи ковалівський “Колос”. Попереду ще два матчі, зокрема, вже за тиждень наші юнаки поміряються силами на полі проти ФК “Зміна-Оболонь.

Чемпіонат України 2018/2019. Перша ліга Ю19. Група 2. Тур 20.

“Оболонь Бровар” (Київ) –  ДЮСШ-15 (Київ) – 4:1

“Оболонь Бровар”: Тумко (Пишний, 60 хв.), Чобанов, Комаровський, Глошардін (Ульянченко Максим, 84 хв.), Кузьменков (Розгон, 82 хв.), Самар (Рафальський, 64 хв.), Чистяк, Цикало, Дерев’яго (Кудренко, 73 хв.), Шамич (Лаврієнко, 60 хв.), Аракелян (Ольховіков, 60 хв.).

Голи у складі “пивоварів” забивали Шамич, Чобанов та двічі Цикало.

Після 16 турів “Оболонь Бровар” U19 продовжує лідирувати у своїй групі, на два очки випереджаючи ковалівський “Колос”.