Арсенал-Київщина Біла Церква: Бурдейний – Андреєв, Гетьман, Ткачук, Ординський, Петрук, Гриппа (Литвиненко – 81 хв.), Желюк (Лихочас – 84 хвю), Пилипенко, Федосов (Омельянов – 74 хв.), Катрюк

Оболонь-Бровар: Федорівський – Рустамов (Майданевич-46 хв.), Корнєв, Гордійчук (Циркуненко – 85 хв.), Кіцута – Проневич, Фаворов, Бровченко (Сахнюк – 89 хв.), Слободян (Лук’янець –79 хв.) Продан, Коваленко (Корольчук – 64 хв.)

Попередження: Коваленко – 6, РРустамов – 35, – Федосов – 50, Пилипенко – 51.

Голи: Рустамов – 39 хв.

Символічне дербі київщини між ФК «Оболонь-Бровар» та білоцерківським ФК «Арсенал – Київщина» – подія у другій лізі знакова. Після чотирьох перемог поспіль команда Солдатова приїхала у Білу Церкву у якості фаворита, а чудова осіння погода обіцяла вболівальникам, що прийшли на місцевий стадіон «Трудові резерви», подарувати добротний футбол.

Стартовий склад «оболонців» не зазнав жодних змін у порівнянні з минулим матчем, а Миколі Литвину довелося внести деякі зміни у складі команди. Через дискваліфікацію матч пропускали Маринчук та Куба. Втім, на стиль гри «канонірів» це ніяким чином не вплинуло. Якщо у дебюті зустрічі команди обмінялися кількома напівмоментами, то вже ближче до середини тайму «Арсенал» почав діяти на контратаках, а «пивовари» більше володіли м’ячем. Проте, незважаючи на доволі високий темп матчу, великої кількості небезпечних моментів не виникало. Запам’ятався постріл гравця білоцерківців з-за меж штрафної – надійно зіграв Федорівський – а також кілька прострільних передач гостей, однак захисники господарів щоразу нейтралізовували небезпеку. А вже під кінець першого тайму, виконуючи штрафний удар, Бровченко чудово навісив у штрафну «канонірів», а Тимур Рустамов, прицільним кивком голови, увігнав м’яч у сітку воріт Бурдейного. На перерву команди пішли за рахунку 0-1 на користь “пивоварів”.

Другий тайм почався доволі активно. У першу чергу це стосується господарів. Підопічні Литвина активізувались біля володінь Федорівського, і Назарію, у кількох моментах, вкотре довелося продемонструвати свою воротарську майстерність. Проте, вже у серединні другої 45-ти хвилинки, «пивовари» заспокоїли гру та перевели її у потрібне для них русло. Чого лише вартий удар головою від Корольчука – Бурдейний, не без труднощів, але впорався з пострілом Артема. Втім, господарі не здавались, і в останні 10 хвилин поєдинку організували справжній штурм воріт «оболонців». Чудову нагоду зрівняти рахунок мав нападник “Арсеналу” Катрюк, який виходив віч-на-віч з Федорівським, але Назарій вкотре захистив свої володіння та врятував команду, чудово зігравши на виході і навіть  забив гарний гол у верхній кут воріт. Щоправда, не у ворота “Арсеналу”. Ворота, у які забивав Назарій, знаходилися паралельно полю.

Потужні та прицільні удари з кутів карного майданчику, удар головою після подачі кутового – леопард Федорівський відводить будь-яку небезпеку, він дивує публіку та змушує її затамовувати подих. Назарій – це перемога. У матчі з «Арсеналом» – це перемога 0-1.

Щоправда, в цьому турі поки не зіграли між собою гру ще два фаворита чеміонату Черкаський Дніпро – Кремінь Кременчук. Але цей матч буде зіграний у неділю, а отже до завершення цього матчу, “пивовари” очолюють турнірну таблицю, при цьому маючи 1 незігранну гру!