“Фармацевти” приспали “пивоварів”

Чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги, сезон 2014-15 рр. 28. 03. 15 . 17-й тур. Київ, “Оболонь-Арена”. “Оболонь – Бровар” – “Реал Фарма” Овідіополь – 0:0 (0:0). 

Оболонь-Бровар: Дяченко – Кіцута (Сіренко, 90+3), Аблітаров, Гордійчук, Рустамов (Майданевич, 79) – Проневич – Сахнюк (Шевченко, 79), І.Коваленко (Лук’янець, 74), Шевчук (Шваб, 64), Продан – Корольчук

Реал Фарма: Кравченко – Балан, Базан (Бабенцов, 46), Малиш, Новицький,  – Бичков, Колода (Михальчук, 83) Лиховидов (Якименко, 23), Фаюк, Степанишин (Бондаренко, 66), Шестаков (Шаєнко, 90+3)

Попередження: Проневич, 41, Аблітаров, 77, – Бичков, 9, Балан, 18, Степанишин, 37, Фаюк, 60, Новицький, 90

Вилучення: Проневич, 72 (повторне попередження), Балан, 77 (повторне попередження)

Нарешті на “Оболонь-Арену” повернувся справжній футбол. Відновлення чемпіонату чекали з нетерпінням усі фани та прихильники ФК “Оболонь-Бровар”. Перед самим початком матчу присутній на трибунах публіці був представлений офіційний гімн “біло-зелених”, і відтепер “пивовари” чутимуть його перед початком кожного поєдинку. Варто відзначити й те, що особливими гостями “Оболонь-Арени” були воїни із зони АТО, які також прийшли підтримати “оболонців”.

Щодо футболу, то перша половина зустрічі пройшла дещо в’яло. Гості, як і очікувалось, при організації контратак діяли досить швидко та зібрано. В основному вся боротьба відбувалась у центрі поля. Звідси й багато дрібних порушень і, як наслідок, 4 жовтих картки у першрій 45-ти хвилинці.  “Оболонці” контролювали хід подій, однак створити переконливих епізодів так і не змогли. Напівмоменти виникали – здебільшого “пивовари” пробивали з середніх та дальніх дистанцій. Можна згадати небезпечний постріл Григорія Сахнюка.

Другий тайм вийшов значно жвавішим та цікавішим. “Оболонь-Бровар” вмикнув швидкості, футболісти переміщувались активніше. Корольчук щоразу вдало приймав та обробляв м’яч, але до реальної загрози справа не доходила.. Натомість овідіопольці, під час чергової контратаки, змусили “пивоварів” добре понервувати: Якименко опинився на ударній позиції і , на щастя для нас, пробив повз дальню штангу – не вистачило кількох сантиметрів для того, аби розмочити рахунок… Далі було ще гірше… Гості нарощували пресинг і одна з контратак  Реал Фарми закінчилась червоною карткою для Дмитра Проневича (друга жовта). Таим чином, господарі залишились у меншості за 20 хвилин до закінчення матчу. Проте, буквально через кілька хвилин повторне попередження отримав й гравець “червоних” Денис Балан, тому надія на позитивний результат поєдинку знову зажевріла у серцях вболівальників “біло-зелених”. І дійсно, “пивовари” таки організували кілька небезпечних випадів: удар парашютом від Майданевича – поперечка, а також після виконання кутового м’яч пролетів повз усіх футболістів, хоча на дальній штанзі можна було замикати передачу. Втім, на жаль для усіх нас, вирвати перемогу “оболонцям” так і не вдалося. Як наслідок, нульова нічия, яка дарує найближчим переслідувачам – Черкаському Дніпру – хороший шанс наздогнати нашу команду…

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”

Leave a Reply