Є перша перемога у сезоні!

Футбольний клуб «Оболонь бровар» здобув першу перемогу у сезоні, перемігши «Зірку» з Кропивницького 1:0 вдома. Єдиний гол у складі «пивоварів» забив Олег Слободян на 43 хвилині.

«Оболонь Бровар» чекала перемог з кінця березня! Тому ця вікторія приємніша вдвічі.

Кияни почали потужніше. Відчувалося, що гравці дуже хочуть забити швидкий гол. Правда, забити у першій частині тайму не вийшло. Проте атаки, на радість майже тисячі вболівальників, майже завжди закінчувалися ударами по воротах. Найкращі моменти мали Мединський, який, незважаючи на невисокий зріст, ефектно замикав навіс партнерів. Одразу після цього мав шанс Ульянченко. «Зірка» ж перший свій момент організувала лише на 26-ій хвилині силами Хамільтона.

Здавалося, що гол назрівав. У Семенко м’яч підступно зрізався, а після удару Гуськова, м’яч могли «привести» захисники гостей. І все-таки до перерви забити вдалося. Олег Слободян розібрався у ситуації, коли м’яч після прострілу відскочив від ноги Хамільтона.

Після перерви «пивовари» продовжили шукати шпарини у воротах Медведєва. Прекрасний шанс мав Деребчинський і Мединський. Але поступово гра перейшла в центр поля. «Зірка» почала теж створювати моменти, але пройти бар’єр Федорівського, який вперше вийшов у рамку у цьому сезоні, гостям не вийшло.

Серед дійсно гольових моментів можна згадати моменти Шевченка і Коваленка, але це краще побачити, ніж читати.

«Оболонь Бровар»: Федорівський, Єфремов, Деребчинський, Покотилюк (Корнєв, 76), Семенко, Коваленко, Мединский, Слободян (Островський, 84), Ульянченко (Клак, 46, Гурмак, 67, Кузін, 88), Гуськов, Шевченко

Запасні: Тюрін, Ткач, Безуглий, Продан, Степаненко, Ковбаса

«Зірка»: Медведєв, Сафронов, Хорольський, Авер’янов, Рудницький (Сьомка, 79), Збунь, Маткобожик, Хамільтон (Бєляєв, 46), Нерубенко, Поплавка (Кондратенко, 46), Дугієнко

Запасні: Зеленський, Касімов, Лопушенко, Коноваленко

Попередження: Ульянченко, 17 – Хамільтон, 11, Маткобожик, 49, Збунь, 81

Головний арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків). Асистенти: Олексій Целовальник (Донецьк), Сергій Толмачов (Маріуполь). Четвертий арбітр: Сергій Дубиківський (Київська область). Спостерігач арбітражу: Віктор Денисюк (Київська область)

Гол: 1:0, Слободян, 43