Дублери «пивоварів» знову перемагають!

Чемпіонат Київщини — 2017, Вища ліга. 06.05.2017, 7-й тур.

ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — ФК ОБУХІВ — 3:2 (Рябцев, 5, Єлисєєв, 30, Гусак, 82 — Мандровський, 25, Островський, 66, в свої ворота).

«Оболонь-Бровар-2»: Дьохтяр — Зіпцер, Лисенко, Прокопенко, Гамула, Литченко, Островський, Рябцев (Марченко, 61), Гусак, Єлисеєв, Галич (Асадов, 46, Панін, 85).

Головний тренер: Валерій Іващенко.

У черговому турі вищолігового змагання Київскької області дублери «пивоварів» тзустрічалися з ФК «Обухів» і, варто зазначити, матч видався доволі видовищним.  Так, у першому таймі відчутною перевагою володіли «оболонці», могли багато забивати, але розтратили багато можливостей. У другому таймі команда  пропустила непотрібний м’яч  і довелося напружуватися, щоб забити третій. Зркштою, найкрасивішим у матчі був гол Єлисєєва. Змістившись з правого флангу до позначки штрафного майданчика, Максим ударив лівою ногою в дальній верхній кут у стилі Ярмоленка. Гол став окрасою всього поєдинку, а може й туру в цілому.

Дякувати Богу, «біло-зелені» зуміли забити третій гол і здобути важливу перемогу.