Чемпіонат Киівщини 2016, 22-й тур. 08.10.2016. НТБ в Бучі. ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 1:0.

Гол: Мартиненко, 60.

Нереалізований пенальті: Шупик (Сокіл. 10).

«Оболонь Бровар-2″: Дьохтяр — Багінський, Нагорняк, Гамула, Панін, Борисенко, Єлесеєв, Асадов, Мартиненко, Марченко, Козачек.

Головний Тренер: Валерій Іващенко.

8-го жовтня, на заміській базі в Бучі дублери «пивоварів» зіграли свій черговий поєдинок у вищій лізі чемпіонату Киівщини. Дебют зустрічі складався на користь номінальних гостей. Уже на десятій хвилині арбітр Березка призначив сумнівний одинадцятиметровий за фол проти Окодуви. Пенальті виконав Шупик, але програв дуель 16-річному голкіперові Дьогтярю. Надалі гра тривала за переваги резервістів «Оболоні-Бровар», і Мартиненко, скориставшись помилкою капітана та воротаря «Сокола» Сабатюка на виході, розстріляв ціль без супротиву. Таким чином, перемогу з мінімальним рахунком святкували підопічні Олександра Антоненка та Валерія Іващенка.

Олександр Антоненко, помічник головного тренера ФК «Оболонь Бровар-2″: «Дьохтяр не тренувався 10 днів через отруєння і не повинен був приймати участь у матчі. Втім, напередодні поєдинку захворів наш голкіпер Стас Дьорка, тому ми змушені були відкликати з лікарняного Дьохтяра і не пожалкували — хлопець впорався з 11-ти метровим ударом. Загалом ми переважали суперників, особливо у другому таймі, і довели матч до його логічного завершення. Чергові три очка додалися в актив команди».

Після 22-х турів, дублери оболонців набрали 31 очко і посідають 7 сходинку у турнірній таблиці, маючи матч у запасі.