Довгоочікувана перемога «пивоварів»

Чемпіонат України з футболу серед команд Першої ліги, сезон 2017-18 рр. 11.10.2017. 16-й тур. Краматорськ, стадіон «Авангард», 17.30. ФК «Авангард» – “Оболонь-Бровар”.

Головний арбітр матчу: Вадим Запрутняк (м. Ужгород)

Асистенти арбітра: Едуард Курцеба (м. Одеса), Олександр Рєка (Одеська область)

4-й арбітр:  Олександр Омельченко (м. Слав’янськ)

Інспектор:  Анатолій Жосан (м. Херсон)

ФК «Авангард»:  Денчук, Єрмаков, Мірошник, Воробей, Ульянов, Малиш (Лобов, 83), Шершень, Шарай, Полюлях (Демченко, 68), Швидкий (Шаврин, 74), Іващенко (Собко, 61).

Запасні: Леонідов, Коротецький, Білоусов.

Головний тренер: Олександр Косевич

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Тєрєхов, Коваленко, Безуглий, Турчанов, Пінчук, Сартіна, Бовтрук (Козак, 66), Єременко (Рябцев, 93), Слободян (Сахнюк, 81), Корольчук

Запасні: Тюрін, Улянченко, Шевченко, Гурмак.

В.о головного тренера: Валерій Іващенко

Попередження: Шаврін, 80; Демченко, 86 – Пінчук, 82.

Гол: Коваленко, 77

До Краматорська «пивовари» прибули вчора, скориставшись послугами Укразалізниці, що дозволило уникнути довгого переїзду. Безумовно, це мало позитивно позначитися на фізичному стані гравців. У останніх матчах біло-зелених жага до перемоги ставала все більш помітнішою, що, безумовно, рано чи піздно мало позначитися на результаті.

Обидві команди продемонстрували дуже обережну гру, впродовж матчу, на двох, створивши лише декілька гольових моментів. І як це часто буває в таких іграх, єдиний гол був покликаний вирішити долю матчу.

В першому таймі, певно, найкращу нагоду для взяття воріт мав Вадим Бовтрук: вийшовшу віч-на-віч з голкіпером, півзахисник «пивоварів» не зміг переграти голкіпера. Натомість гості створили декілька напівмоментів, які не несли особливої небезпеки для Федорівського. Спочатку Ульянов виконав подачу у штрафну – м’яч пройшов парелельно воріт, а за декілька хвилин Іващенко завдавав удар з-за меж карного майданчику, з яким легко впорався наш голкіпер.

В другому таймі малюнок гри не змінився, а долю матчу, здавалося, мав вирішити один забитий м’яч. Ледве не єдиний момент для хвилювання виник у дебюті другої половини зустрічі: флангова подача до карного майданчика пролетіла повз усіх захисників біло-зелених, й Швидкий отримав шанс пробити по воротам, однак Дмитро Сартіна дограв епізод до кінця, і виніс м’яч подалі від воріт. Ключовий момент матчу стався на 77-й хвилині матчу: Козак зі штрафного виконав подачу на Коваленка, який, вже певно у фірмовому стилі, головою переправив м’яч у сітку вороті. 0:1! Довгоочікуваний гол у виконанні «Оболонь-Бровар», який вболівальнам довелося чекати 802 хвилини! В останню 10-хвилинку господарі не створили жодного моменту біля володінь Федорівського, а фінальний свисток абітра зафіксував мімальну перемогу «біло-зелених»!