Дмитро Касімов: “З кожним матчем ми стаємо сильнішими”

Клубна прес-служба “біло-зелених” взяла інтерв’ю в півзахисника ФК “Оболонь Бровар-2” (Буча) Дмитра Касімова, який вже встиг дебютувати в складі першої команди “пивоварів” у кубковому матчі з ФК “Гірник-Спорт”.

Виокреми, будь ласка, найкращу гру та матч, який був найбільш невдалим під час першої частини Чемпіонату в Другій лізі.

– Найкраща гра була вдома з ФК “Калуш”, в якій у підсумку була зафіксована нічия 0:0. В цій грі досвідченому супернику ми показали характер та бійцівські якості. Найбільш невдалий матч відбувся також з “Калушем”, але вже на виїзді. Гра завершилася з результатом 1:1 та попри нічию повинні були везти додому три очки, але через помилку арбітра на останніх хвилинах, пропустили м’яч зі штрафного удару й отримали лише один заліковий бал.

– Чого очікуєш від продовження сезону?

– Будемо намагатися брати очки в кожній грі та вдосконалювати нашу гру. В нас все для цього є!

– Можливо, якась команда здатна серйозно додати у результатах?

– Додати можемо лише ми. В нас команда дуже молода, в хлопців “горять” очі, кожні 90 хвилин це безцінний досвід. З кожним матчем ми стаємо сильнішими, адже для майже всіх футболістів в нашій команді це першій досвід у дорослому професійному футболі.

– Як тобі робота з головним тренером Олегом Миколайовичем Мазуренко?

– Олег Миколайович багато розмовляє з нами. Це те що потрібно молодим футболістам. Загалом працювати з ним одне задоволення. Хлопці готові вмирати за нього на футбольному полі. З його філософією у команди є майбутнє, але для цього потрібен час.

– Ти вже зіграв перший поєдинок за першу команду. Які були в тебе емоції в Кубку України?

– Дякую Сергію Івановичу Ковальцю за цей шанс. Я не хвилювався, адже мав досвід виступів на такому рівні. Попри результат, дуже задоволений тим, що дебютував за першу команду.

– Де розпочинав займатися футболом? Хто твій перший тренер? За які команди виступав до переходу в «Оболонь Бровар»?

– В 6 років мій рідний дядько привів мене до ДЮСШ “Піонер” в місті Кропивницький. Там я і робив свої перші футбольні кроки. Мій перший тренер Володимир Валентинович Терешенок. Спілкуємося з ним й до сьогодні. Згодом перейшов до академії ФК “Зірка”, звідки й випустився у 2016 році. Опісля вже грав за молодіжні команди U19 та U21 ФК “Зірка” (Кропивницький), а потім й за першу команду в сезоні 2018/2019 рр, коли вона виступала в Першій лізі.

 – Яке в тебе хобі?

– Люблю читати та саморозвиватися не лише в футболі.

– Де проводиш відпустку?

– В рідному місті Кропивницький з сім’єю.

– Що побажаєш нашим вболівальникам?

– Вболівальникам хочу побажати всього найкращого, щоб в новому році все задумане втілилось у життя!