Бойова нічия у заключному матчі на Турецькому зборі

В останній день збору футболісти ФК “Оболонь-Бровар” встигли провести заключну контрольну зустріч. Суперник добре відомий український спільності – зорянські “Балкани”.

Рахунок у матчі “пивоварам” вдалося відкрити доволі шкидко. Вже на 9-й хвилині зустрічі результативним ударом відзначився Олександр Козак, який замкнув флангову подачу у виконанні Гуськова. Відігратися гравцям “Балкан” вдалося наприкінці зустрічі. Юречко на 77-й хвилині зміг відзначитися забитим м’ячем після подачі зі стандартного положення.

Таким чином, результати виступів ФК “Оболонь-Бровар” на турецькому зборі виглядають наступним чином: 2 перемоги (ФК “Киран”; ФК “Самгуралі”, , 1 нічия (ФК “Балкани”), 3 поразки (ФК “Алтин Асир”; молодіжна збірна Казахстану; ФК “Акжаїк”).

Вже за півтори години (о 17:30 за місцевим часом) команда вирушить до аєропорту, що знаходиться в місті Анталія, звідки о 21:20 (за місцевим) часом вирушить до Анкари. А вже з Анкари “пивовари” вилетять до Жулян.

ФК “Оболонь-Бровар”: Федорівський, Сартіна, Безуглий, Тєрєхов, Єфремов, Корнєв, Турчанов, Островський (Ковбаса, 80), Гуськов, Козак, Корольчук (Ткач, 75)

Голи: Юречко (77) – Козак (7)