Артем Тєрєхов: «Разом ми досягнемо поставлених цілей!»

Як тобі після повернення до рідної команди? Що змінилося за сезон, який ти не грав у складі «пивоварів»?

Повернувся до «пивоварів» з великим задоволенням. В команді прекрасна атмосфера, за час моєї відсутності в команді змінився тільки тренерський штаб. Загалом дякую керівництву, хлопцям, персоналу, що надзвичайно тепло прийняли.

Розкажи, будь ласка, трохи про свій футбольний шлях. Де починав займатися грою мільйонів? Хто був першим тренером? Хто тебе закохав у спорт №1?

– Починав я грати в рідному селищі Іларіонове, що на Дніпропетровщині. Як і у всіх школах, в першому класі був набір хлопчиків в футбольну команду. Велике дякую моїм батькам, за те, що відвели мене саме туди! З часом подорослішав та їздив до Дніпра в футбольну школу «Дніпро-75». З семи років до повноліття мене тренував, навчав азам футболу – Андрій Миколайович Тищенко. За це йому велика подяка! Він й привив мені любов до цього виду спорту! Вже потім були «Іллічівець», «Гірник», «Буковина». А далі ви вже все й так знаєте.

Хто за тебе особисто вболіває?

Найпалкішими моїми вболівальниками є кохана дружина та донька, батьки, найближчі друзі! Я вважаю, що це, без сумніву, насправді мотивація для будь якого спортсмена!

Що би ти побажав нашим вболівальникам?

Вболівальникам хотів би побажати терпіння і віри в рідну команду! Разом ми досягнемо поставлених цілей!