Артем Тєрехов: “Пов’язую своє майбутнє з “Оболонь-Бровар”

Захисник ФК “Оболонь-Бровар” Артем Тєрехов відповів на п’ять запитань авторитетного видання SportArena.com.
 
Артем, як оціните півріччя Оболоні-Бровар і своє особисте?
 
Могли виступити набагато краще: старт вдався, була непогана серія (11 очок в п’яти стартових турах, – прим. Sport Arena), але потім трапився якийсь провал після гри з Геліосом! Особисто для мене в ігровому плані це були хороші півроку, хочу ще більше прогресувати.
 
В принципі, Оболонь-Бровар пропускала не так багато – менше серед всіх в другій половині таблиці. Але осібно стоять пару матчів – в тому числі проти Геліоса (0: 3 в гостях) і Арсеналу (1: 5 вдома). Що сталося в цих зустрічах?
 
Вважаю, гра з Геліосом була рівною (особливо перший тайм). Так, пропустили, намагалися відігратися – була впевненість, що нам це під силу. Але божевільний другий гол господарів нас добив! Арсенал не хочу навіть згадувати – це страшний сон, не можу до сих пір зрозуміти, що сталося!
 
Зрозуміло, наступне питання не до захисника. Але все ж. Звідки ця затяжна серія без забитих м’ячів? У якийсь момент на команді було немов закляття якесь …

Важко пояснити. Ми багато працювали над реалізацією, але довго не могли зламати цю серію. Добре, що далі стабілізувалися.

 
Як вам подобається Київ? Не помилюся, якщо припущу, що це був один з козирів при переході в Оболонь-Бровар?

Київ – дуже гарне місто, столиця, але при моєму переході це було не найголовніше. Подобається, що цей клуб амбітний, підібрався хороший колектив. Вважаю, тут можу розвиватися як футболіст.

Від конкурентів ваш клуб відстає не дуже багато – але від групи лідерів вже пристойно. Які завдання перед Оболонню-Бровар на весну і залишаєтеся ви в команді, щоб їх вирішувати?

Завдання – перемагати в кожному матчі і радувати своїх уболівальників грою. У мене діючий контракт з Оболонню-Бровар, керівництво на мене розраховує, тому в даний момент пов’язую своє майбутнє з цією командою.

 
Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар” за матеріалами SportArena.com