АРТЕМ КОВБАСА: «ЯКБИ ЧЕМПІОНАТ НЕ ПІШОВ НА ПЕРЕРВУ – МИ Б ЗДОБУЛИ ЩЕ БІЛЬШЕ ОЧОК»

Клубна прес-служба зустріла Артема Ковбасу перед тренуванням у тренажерному залі. І він не зміг відмовитися від інтерв’ю, щоб розказати про те, як відпочивав, як став кращим бомбардиром команди і як підсів на гру, в яку грають Неймар і Ярмоленко:

Ти нещодавно повернувся з відпочинку. Як це було? З ким літав на море?

Скориставшись відпусткою, вибрали для відпочинку найтрадиційніше місце – Єгипет. Взагалі, літати в Шарм-ель-Шейх – класика для футболістів. Зібрали досить непогану компанію: я, Женя Шевченко, Саша Гуськов з дівчиною, Женя Єфремов, Михайло Шишка і Валера Степаненко і Ігор Дуць з «Руху». Правда останні четверо жили в сусідньому готелі, що не заважало нам зустрічатися час від часу. Під час відпочинку вдалося навіть відсвяткувати День народження Жені Шевченка (більше про це – в інтерв’ю самого іменинника).

Якщо повернутися до футбольної теми, як оцінюєш виступ «ОБОЛОНЬ БРОВАР» у першій частині чемпіонату?

Почали досить потужно. Спочатку важко було призвичаїтися до нових установок, тактики гри. Але потім, чим далі, тим краще. Думаю, що якби чемпіонат не пішов на перерву – ми б здобули ще більше очок. Неабияка заслуга нашого успіху – тренерський штаб. Коучі вміють налаштувати, добре підбирають слова, знаходять індивідуальний підхід до футболістів. І це дає результат.

Ти вже не перший сезон у клубі. Порівняй настрій команди минулого і цього сезонів?

У нас дуже змінилася атмосфера всередині роздягальні. Стали, скажімо так, дружнішими. Що й казати, що багато наших футболістів цього року поїхали відпочивати разом. Для прикладу, минулого року такого не було.

За підсумками першої частини сезону – ти найкращий бомбардир команди. Як так виходить, що граючи переважно «з лави», ти у кожному матчі або забиваєш, або маєш стовідсоткові гольові моменти?

Здебільшого, на полі з’являюся на заміну і роблю все можливе, щоб забити. І результат є. Але відчуваю у собі сили, щоб виходити і грати весь матч. Але, розумію, що для цього потрібно ще трохи набратися досвіду. Тоді все буде добре. Минулого сезону  я забив лише раз. Цього вже в чотири рази більше. Тут велика заслуга команди. Помітно, що гравці набирають потужність з кожною хвилиною і коли я виходжу на поле, то лише продовжую почате («Ми носимо рояль, а Артем на ньому грає», – коментує Євгеній Шевченко, який сидів поряд під час інтерв’ю).

 До старту підготовки до весняної частини сезону ще місяць. Чим зараз займаєшся у вільний час?

Набираюся сил поки. Граємо з друзями у футбол. Підтримую форму. З цікавого – підсів на Counter-Strike. Зараз це тренд серед футболістів – Неймар, Казіміро, Зінченко, Сидорчук, Ярмоленко – увесь час в Instagram виставляють фото і відео, де грають у Контру.

Незабаром починаються Різдвяні свята. Що б побажав вболівальникам «ОБОЛОНЬ БРОВАР»?

Хочу привітати всіх з Новим роком і Різдвом! Хай все, що бажається – збудеться!  Якщо ви забажаєте, щоб «ОБОЛОНЬ БРОВАР» здобував перемогу  у кожному матчі – ми будемо дуже раді!