Андрій Корнєв: “Дивимося вперед із оптимізмом”

Капітан «Оболоні-Бровар» Андрій Корнєв прокоментував перемогу своєї команди над «Скалою» та підбив підсумки сезону.

– Матч проти «Скали» видався доволі важким. Команда-суперник діяла доволі непогано, організовано. Можливо, нашому опоненту сьогодні бракувало гостроти, але тим не менш ця команда була дуже активною та створила нам багато труднощів. Щодо нашого колективу, то, напевно, ми були не надто свіжими. Нещодавній матч проти «Десни», та й весь сезон загалом відібрав багато сил, тож було важко в останньому поєдинку, але ми задоволені, адже зуміли використати свій момент, забили гол та перемогли.

– Якими є Ваші загальні враження від сезону?

– Можна назвати цей сезон доволі неоднозначним. Коли більшу частину сезону знаходишся в середині турнірної таблиці, то дуже важко себе мотивувати. Хочеться бути на верхніх щаблях, боротися за щось, але вважаю, що ми правильно себе налаштовували та намагалися показувати найкращу гру. Десь виходило, десь ні – це вже проаналізує тренерський штаб. Повторюся, сезон був доволі неоднозначним, добре що він закінчився, адже ми покладаємо великі надії на наступний розіграш, дивимося вперед із оптимізмом.

– Який спогад залишиться для Вас найпозитивнішим із цього неоднозначного сезону?

– Дуже важко виділити щось конкретно, але мені найбільше подобається те, що ми залишаємося все тим же дружним колективом. Атмосфера в роздягальні постійно на висоті, сподіваюсь, що це допоможе нам досягти того, чого ми дуже хочемо в наступному сезоні.

– Як вважаєте, над чим потрібно попрацювати команді задля досягнення мети?

– Працювати завжди потрібно над усім! Якщо ти хочеш чогось досягти – потрібно багато працювати! Такі футбольні аспекти як тактика, фізика, техніка, – усі вони потребують постійного вдосконалення. У нас є час до 15 липня та багато роботи, сподіваюся, що ми виконаємо її на відмінно.

– Уже обрали місце для проведення відпустки?

– Тільки-но завершився останній матч, я ще просто не встиг про це подумати (усміхається).

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”.