4 тур: “Оболонь Бровар” – “Минай” – 4:3! ЗВІТ та ВІДЕОогляд матчу

17 серпня. 17:00. Перша ліга. 3 тур. м. Київ, стадіон “Оболонь Арена”. 1300 глядачів. +17 С.

ФК «Оболонь Бровар» – ФК «Минай» – 4:3 (2:1)

Арбітр: Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Сергій Толмачов (Маріуполь) та Олексій Целовальник (Донецьк)

4-ий арбітр: Владислав Дорош (Київ)

Спостерігач арбітражу та делегат УАФ: Олег Плужник (Харків).

Голи: Олександр Батальський, 24, Ігор Мединський, 27, Владислав Улянченко, 55, Юрій Бровченко, 71 – Анатолій Нурієв, 7, 52 з пен., Араужу, 65.

ФК “Оболонь Бровар”: 1. Назарій Федорівський, 3. Артем Тєрєхов, 4. Олексій Майданевич, 19. Андрій Семенко, 80. Євген Єфремов, 11. Владислав Улянченко (15. Олександр Гуськов), 10. Олег Слободян-к (8. Олексій Савченко, 16. Костянтин Коваленко), 13. Ігор Мединський (7. Денис Островський), 22. Юрій Бровченко (69. Володимир Ткач), 88. Максим Покотилюк,  14. Олександр Батальський.

Запасні: 97. Іван Тюрін, 9. Артем Ковбаса, 17. Валерій Степаненко, 74. Максим Потопальський .

Головний тренер: Сергій Ковалець.

ФК «Минай»: 1. Андрій Попович, 5. Василь Беца (29. Максим Жичиков), 3. Олег Допілка (20. Василь Пиняшко, 46), 95. Петро Стасюк, 4. Олег Дмитренко, 8. Ігор Вагін (11. Максим Гавриленко), 7. Анатолій Нурієв, 2. Антоніо Франціско, 30. Араужу, 19. Олег Маїк (88. Роберт Гегедош), 13. Олексій Шпак (17. Вадим Страшкевич).

Запасні: 33. Артем Кулініч, 18. Михайло Кополовець, 10. Владислав Микуляк, 15. Олександр Маткобожик.

Головний тренер: Василь Кобін.

Попередження: Олексій Майданевич, 24, Ігор Мединський, 27, Владислав Улянченко, 55, Юрій Бровченко, 71 – Василь Беца, 34, Олексій Шпак, 38, Араужо, 45.

На відміну від попереднього матчу в стартовому складі киян вийшов Андрій Семенко замість Костянтина Коваленко. В цілому матч був надзвичайно цікавий й “пивовари” потішили вболівальників цілим “голепадом” у матчі. Обидві команди у матчі забивали голи на будь-якій смак – з дальніх ударів, у «дев’ятки», головою та зі стандартів. Незважаючи що це дебютний сезон для “Миная”, закарпатці почувалися так, наче грають вже не один сезон в Першій лізі. І це вилилося в забитий м’яч вже на 7-ій хвилині. Стасюк зі свого флангу перевів м’яч на протилежний фланг Беці, той у дотик головою направив круглого у центр штрафної, а звідти пробив Нурієв – прямо у ближню дев’ятку. Проте вже на 24-ій хвилині рахунок став нічийним. Відзначився вже втретє в сезоні нападник Олександр Батальський після вивіреної передачі від Ігора Мединського. За три хвилини вивів “пивоварів” вперед вже Ігор Мединський, майстерно забивши м’яч головою з подачі Майданевича. До завершення першого тайму нагоди відзначитися мали обидві команди.
        Другий тайм розпочався з гольового моменту “біло-зелених”, проте Максиму Покотилюку дещиці не вистачило, щоб влучити по м’ячу після виконання штрафного удару. На 52-ій хвилині арбітр зафіксував гру рукою Владислава Улянченко, після чого було призначено пенальті, який реалізував Нурієв. Кияни все більше нарощували темп атак й це вилилося в забитий гол за три хвилини після пропущего м’яча. Господарі подавали у штрафну, закарпатці здавалося, що відбилися, але круглий потрапив до Владислава Улянченка, який шаленим ударом з метрів 40 потрапив у дальню «шістку» – 3:2. Не минуло й десяти хвилин, як атаку почав Пиняшко, докотив до штрафної Гегедош, Стасюк продовжив, далі рикошет і м’яч потрапляє до Араужо – у метрах 38 від воріт. Бразилець не довго думав й ударив – і попав у ближню дев’ятку. 3:3. Через 6 хвилин вже «пивовар» Бровченко святкував гол – він прийняв мяч з-за меж штрафної і обвідним ударом з 35 метрів зарядив круглого у дальній кут. У підсумку 4:3 на користь “Оболоні Бровара”.

ВІДЕОогляд матчу 4-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги між ФК “Оболонь Бровар” та ФК “Минай” (4:3)