3 тур. “Гірник-Спорт” – “Оболонь Бровар” – 0:1! ЗВІТ та ВІДЕОогляд матчу

10 серпня. 17:00. Перша ліга. 3 тур. м. Горішні Плавні, Полтавська область, стадіон “Юність”. 600 глядачів. +28 С.

ФК “Гірник-Спорт” – ФК «Оболонь Бровар» – 0:1 (0:1)

Арбітр: Денис Резніков (Кам‘янське)

Асистенти арбітра: Денис Романов (Дніпро) та Денис Кєскюла (Дніпропетровська область)

4-ий арбітр: Олександр Садовий (Кременчук)

Спостерігач арбітражу та делегат УАФ: Віталій Дяденко (Кіровоградська область).

Гол: Олексій Майданевич, 13.

ФК “Гірник-Спорт”: 1. Антон Ситников, 2. Богдан Бичков (77. Олексій Збунь, 85), 35. Андрій Деркач, 5. Юрій Кравчук, 91. Володимир Шопін, 3. Віктор Лиховидько, 8. Володимир Корольков-к (7. Артем Хоцяновський, 74), 17. Антон Котляр (95. Сергій Суханов, 79), 23. Юрій Батюшин, 65. Євгеній Лозовий (18. Денис Черниш, 88), 19. Володимир Одарюк (15. Олександр Чепелюк, 85).

Запасні: 92. Роман Данкович, 81. Олександр Головко, 32. Андрій Ралюченко, 11. Сергій Білоус, 70. Віктор Хомченко.

Головний тренер: Володимир Мазяр.

ФК “Оболонь Бровар”: 1. Назарій Федорівський, 3. Артем Тєрєхов, 4. Олексій Майданевич, 16. Костянтин Коваленко, 80. Євген Єфремов, 11. Владислав Улянченко (8. Олексій Савченко, 46), 10. Олег Слободян-к, (15. Олександр Гуськов, 58), 13. Ігор Мединський, 22. Юрій Бровченко (9. Артем Ковбаса, 58), 88. Максим Покотилюк,  14. Олександр Батальський (69. Володимир Ткач, 90+5).

Запасні: 97. Іван Тюрін, 6. Андрій Корнєв, 7. Денис Островський, 17. Валерій Степаненко, 19. Андрій Семенко.

Головний тренер: Сергій Ковалець.

Попередження: Євгеній Лозовий, 7 – Євген Єфремов, 77, Олександр Батальський, 88, Олексій Савченко, 90+5.

Порівнюючи з попереднім матчем “біло-зелених” з ФК “Черкащина”, головний тренер “пивоварів” зробив декілька замін у стартовому складі. Так, замість Андрія Семенко,Олексія Савченко та Олесандра Гуськова на поле відповідно вийшли – Євген Єфремов, Костянтин Коваленко та Владислав Ульянченко. Матч розпочався з атак “оболонців”. На 5 -ій хвилині нагоду відзначитися мав Олег Слободян, вже за хвилину перевірив воротаря “Гірника-Спорт” Антона Ситникова, до слова екс-“пивовара” – Максим Покотилюк. На 13-ій хвилині Олексій Майданевич відкриває рахунок в матчі. За 5-ь хвилин “Оболонь Бровар” трохи не подвоїв рахунок, Ігор Мединський наздогнав м’яч в карному майданчику “гірників” та віддавав передачу в район 11-ти метрової відмітки на капітана – Олега Слободяна, проте м’яч на лінії воріт вибив Андрій Деркач. “Гірники” також мали нагоди відзначитися, але на перерву футболісти пішли за рахунку 1:0 на користь “пивоварів”.
        Другий тайм розпочався з небезпечного удару зі штрафного у виконанні Олега Слободяна. За хвилину господарі поля могли відзначитися після потужного удару Богдана Бичкова. Ще в другому таймі можна відзначити удар у виконанні “пивовара” Олександра Гуськова. У підсумку “Оболонь Бровар” здобуває перші три залікових бали у сезоні.

ВІДЕОогляд матчу 3-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги між ФК “Гірник-Спорт” та ФК “Оболонь Бровар” (0:1)